Опис

Редагувати

Проектом Постанови передбачено включити до порядку денного другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання питання про законопроект про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) (реєстр. № 2217а), поданий Президентом України як невідкладний.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 41 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (89% явки) 15 Так 0 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Так
Андрій Деркач Сумська область Так
Ігор Єремеєв Волинська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Олександр Онищенко Київська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Іван Фурсін Одеська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (91% явки) 19 Так 0 Ні 1 Утрималися 0 Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Утрималися
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Василь Гуляєв Одеська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Володимир Кацуба Харківська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Дмитро Святаш Харківська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Андрій Шипко Дніпропетровська область Так
Ігор Шкіря Донецька область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Позафракційні (69% явки) 16 Так 11 Ні 1 Утрималися 3 Не голосували
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Владислав Атрошенко Чернігівська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Денисенко Харківська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Костянтин Жеваго Полтавська область Так
Сергій Ківалов Одеська область Так
Володимир Мисик Харківська область Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Федір Негой Херсонська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Олександр Фельдман Харківська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Ні
Михайло Головко Тернопільська область Ні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Ні
Андрій Іллєнко м. Київ Ні
Юрій Левченко м. Київ Ні
Олександр Марченко Київська область Ні
Олег Осуховський Рівненська область Ні
Володимир Парасюк Львівська область Ні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Тарута Донецька область Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (93% явки) 121 Так 0 Ні 4 Утрималися 9 Не голосували
Дмитро Добродомов Львівська область Утрималися
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Юрій Гарбуз Луганська область Так
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Так
Олег Недава Донецька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Петренко Черкаська область Не голосували
Юрій Соловей Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Геннадій Чекіта Одеська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (68% явки) 11 Так 0 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (91% явки) 71 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Віктор Романюк Київська область Утрималися
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (94% явки) 1 Так 26 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Ні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Ні
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Ні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Пастух Тернопільська область Ні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Подоляк Львівська область Ні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Ні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Ні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (84% явки) 34 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Так
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Юхим Звягільський Донецька область Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Євгеній Мураєв Харківська область Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Так
Денис Омельянович Донецька область Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Солод Донецька область Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (95% явки) 0 Так 20 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Ні
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Ні
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (88% явки) 288 Так 57 Ні 10 Утрималися 19 Не голосували