Опис

Редагувати

Проект Постанови передбачає попереднє схвалення законопроект про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади (реєстр. № 2217а)

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 41 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (83% явки) 14 Так 1 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Так
Андрій Деркач Сумська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Олександр Онищенко Київська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Іван Фурсін Одеська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Ні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (64% явки) 11 Так 0 Ні 2 Утрималися 1 Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Утрималися
Андрій Шипко Дніпропетровська область Утрималися
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Олександр Біловол Харківська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Володимир Кацуба Харківська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Ігор Шкіря Донецька область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Позафракційні (63% явки) 13 Так 15 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Денисенко Харківська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Сергій Ківалов Одеська область Так
Володимир Мисик Харківська область Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Олександр Фельдман Харківська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Ні
Борислав Береза м. Київ Ні
Юрій Бублик Полтавська область Ні
Михайло Головко Тернопільська область Ні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Ні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Ні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Ні
Дмитро Добродомов Львівська область Ні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Ні
Андрій Іллєнко м. Київ Ні
Юрій Левченко м. Київ Ні
Олександр Марченко Київська область Ні
Олег Осуховський Рівненська область Ні
Володимир Парасюк Львівська область Ні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (91% явки) 115 Так 5 Ні 3 Утрималися 7 Не голосували
Вадим Кривохатько Запорізька область Утрималися
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Юрій Гарбуз Луганська область Так
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Сергій Каплін Полтавська область Ні
Богдан Матківський Львівська область Ні
Олег Мусій Львівська область Ні
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Петренко Черкаська область Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (95% явки) 0 Так 18 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Ні
Владислав Бухарєв Сумська область Ні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Євтушок Рівненська область Ні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Ні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Ні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (89% явки) 69 Так 1 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Ні
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Лапін Волинська область Відсутні
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Романюк Київська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (97% явки) 5 Так 25 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Ні
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Ні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Пастух Тернопільська область Ні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Подоляк Львівська область Ні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Ні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Ні
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (88% явки) 38 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Так
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Юлій Іоффе Луганська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Євгеній Мураєв Харківська область Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Так
Денис Омельянович Донецька область Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Солод Донецька область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (100% явки) 0 Так 21 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Ні
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Ні
Всього (87% явки) 265 Так 86 Ні 5 Утрималися 11 Не голосували