Опис

Редагувати

Законопроектом пропонується вдосконалення правового регулювання затвердження Перспективних планів формування спроможних громад, що надасть змогу усім спроможним громадам своєчасно отримати ефективне ресурсне забезпечення.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 67 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (85% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (65% явки) 0 Так 0 Ні 3 Утрималися 12 Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Віктор Остапчук Харківська область Утрималися
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (52% явки) 14 Так 5 Ні 4 Утрималися 6 Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Утрималися
Яків Безбах Дніпропетровська область Утрималися
Валентин Дідич Дніпропетровська область Утрималися
Володимир Парасюк Львівська область Утрималися
Олег Барна Тернопільська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Ні
Андрій Іллєнко м. Київ Ні
Юрій Левченко м. Київ Ні
Олександр Марченко Київська область Ні
Олег Осуховський Рівненська область Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (88% явки) 92 Так 0 Ні 3 Утрималися 26 Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Юрій Гарбуз Луганська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Олег Недава Донецька область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Насалик Івано-Франківська область Не голосували
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Чумак м. Київ Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Березенко Чернігівська область Відсутні
Богдан Дубневич Львівська область Відсутні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Тарас Кутовий Полтавська область Відсутні
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Урбанський Одеська область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (47% явки) 8 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (78% явки) 61 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Віктор Романюк Київська область Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Вознюк Рівненська область Відсутні
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (88% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (67% явки) 0 Так 0 Ні 8 Утрималися 21 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Матвієнков Донецька область Утрималися
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (90% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (76% явки) 225 Так 5 Ні 18 Утрималися 77 Не голосували