Опис

Редагувати

Метою прийняття проекту Закону є забезпечення виконання зобов’язань України у сфері європейської інтеграції в частині узгодження вимог чинного законодавства України щодо охорони прав на компонування (топографії) інтегральних мікросхем із правом Європейського Союзу.

З цією метою проектом Закону пропонується:

  • надати нове визначення термінів «компонування напівпровідникового виробу», «напівпровідниковий виріб» тощо;

  • уточнити умови надання правової охорони та умови охороноздатності компонування напівпровідникового виробу;

  • переглянути вимоги до заявки на реєстрацію;

  • удосконалити порядок проведення експертизи заявок;

  • уточнити перелік прав та обов’язків, що випливають з державної реєстрації компонування напівпровідникового виробу тощо.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 79 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (79% явки) 7 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Максим Микитась Чернігівська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Михайло Поплавський Кіровоградська область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (83% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 10 Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Так
Володимир Зубик Черкаська область Так
Володимир Кацуба Харківська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Ігор Шкіря Донецька область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (65% явки) 28 Так 0 Ні 1 Утрималися 8 Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Утрималися
Павло Балога Закарпатська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Андрій Білецький м. Київ Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Купрій Дніпропетровська область Так
Олександр Марченко Київська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Борислав Розенблат Житомирська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (88% явки) 91 Так 0 Ні 1 Утрималися 28 Не голосували
Максим Курячий Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Віталій Курило Луганська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Шинькович Хмельницька область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аркадій Корнацький Миколаївська область Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (45% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (88% явки) 62 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Ємець м. Київ Відсутні
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (88% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Подоляк Львівська область Не голосували
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (79% явки) 0 Так 0 Ні 12 Утрималися 22 Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Матвієнков Донецька область Утрималися
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (86% явки) 8 Так 0 Ні 0 Утрималися 10 Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (81% явки) 232 Так 0 Ні 14 Утрималися 100 Не голосували