Опис

Редагувати

Законопроект передбачає внесення змін до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», якими надається право відкликання депутата місцевої ради керівному органу партії, який погоджував рішення відповідних зборів (відповідної конференції) про висування виборчого списку кандидатів до відповідно ради.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 139 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (80% явки) 1 Так 6 Ні 4 Утрималися 5 Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Утрималися
Сергій Мартиняк Волинська область Утрималися
Олександр Онищенко Київська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Володимир Литвин Житомирська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Ні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Москаленко Київська область Ні
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Развадовський Житомирська область Ні
Євген Рибчинський м. Київ Ні
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (65% явки) 9 Так 0 Ні 2 Утрималися 4 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Євгеній Гєллєр Донецька область Так
Артем Ільюк Миколаївська область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Олександр Пресман Одеська область Так
Віталій Хомутиннік Харківська область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (64% явки) 20 Так 6 Ні 2 Утрималися 7 Не голосували
Богдан Матківський Львівська область Утрималися
Федір Негой Херсонська область Утрималися
Іван Балога Закарпатська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Борислав Береза м. Київ Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Віталій Купрій Дніпропетровська область Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олександр Марченко Київська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Володимир Парасюк Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Дмитро Добродомов Львівська область Ні
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Міщенко Київська область Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Анатолій Денисенко Харківська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (88% явки) 60 Так 7 Ні 28 Утрималися 28 Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Валентиров Запорізька область Утрималися
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Дехтярчук Рівненська область Утрималися
Олег Дмитренко Чернігівська область Утрималися
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Домбровський Вінницька область Утрималися
Богдан Дубневич Львівська область Утрималися
Олександр Жолобецький Миколаївська область Утрималися
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Козир Миколаївська область Утрималися
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Роман Мацола Хмельницька область Утрималися
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Різаненко Київська область Утрималися
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Юринець Львівська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Василь Яніцький Рівненська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олег Недава Донецька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Дмитро Голубов Одеська область Ні
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Насалик Івано-Франківська область Ні
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Чумак м. Київ Ні
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лівік Миколаївська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Соловей Івано-Франківська область Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Роберт Горват Закарпатська область Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Анатолій Євлахов Чернігівська область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борислав Розенблат Житомирська область Відсутні
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (79% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (88% явки) 43 Так 1 Ні 7 Утрималися 19 Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Утрималися
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Река Полтавська область Утрималися
Віктор Романюк Київська область Утрималися
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Леонід Ємець м. Київ Ні
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Лапін Волинська область Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (81% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Подоляк Львівська область Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (77% явки) 0 Так 14 Ні 1 Утрималися 18 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Бакулін Луганська область Ні
Євген Балицький Запорізька область Ні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Ні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Дунаєв Луганська область Ні
Юлій Іоффе Луганська область Ні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Ні
Сергій Матвієнков Донецька область Ні
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (85% явки) 16 Так 0 Ні 1 Утрималися 0 Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (81% явки) 183 Так 34 Ні 45 Утрималися 83 Не голосували