Опис

Редагувати

Законопроект передбачає, що після завершення виборів і до моменту складення присяги партія має право виключати зі свого виборчого списку кандидатів у народні депутати України.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 107 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (86% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Олександр Онищенко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (87% явки) 0 Так 3 Ні 4 Утрималися 13 Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Утрималися
Євгеній Гєллєр Донецька область Утрималися
Артем Ільюк Миколаївська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Василь Гуляєв Одеська область Ні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Ні
Дмитро Святаш Харківська область Ні
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (55% явки) 8 Так 11 Ні 5 Утрималися 6 Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Утрималися
Анатолій Денисенко Харківська область Утрималися
Вячеслав Константіновський м. Київ Утрималися
Володимир Мисик Харківська область Утрималися
Федір Негой Херсонська область Утрималися
Олег Барна Тернопільська область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олександр Марченко Київська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Балога Закарпатська область Ні
Тарас Батенко Львівська область Ні
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Ні
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Матківський Львівська область Ні
Сергій Міщенко Київська область Ні
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Ні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Олег Мусій Львівська область Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Добродомов Львівська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (83% явки) 68 Так 10 Ні 12 Утрималися 26 Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Козир Миколаївська область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Рибак Чернівецька область Утрималися
Павло Різаненко Київська область Утрималися
Юрій Соловей Івано-Франківська область Утрималися
Іван Спориш Вінницька область Утрималися
Олександр Урбанський Одеська область Утрималися
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Голубов Одеська область Ні
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Ні
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Ні
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Чумак м. Київ Ні
Володимир Ар'єв м. Київ Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Гарбуз Луганська область Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Дмитренко Чернігівська область Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Співаковський Херсонська область Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Оксана Юринець Львівська область Не голосували
Василь Яніцький Рівненська область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Давиденко Чернігівська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Відсутні
Богдан Дубневич Львівська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (58% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (85% явки) 53 Так 2 Ні 1 Утрималися 13 Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Ні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Гаврилюк Київська область Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Ємець м. Київ Відсутні
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Лапін Волинська область Відсутні
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Романюк Київська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (62% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (81% явки) 0 Так 6 Ні 5 Утрималися 24 Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Дунаєв Луганська область Ні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Ні
Сергій Матвієнков Донецька область Ні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (67% явки) 12 Так 0 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (77% явки) 173 Так 32 Ні 28 Утрималися 96 Не голосували