Опис

Редагувати

Законопроект передбачає зобов'язати головних розпорядників бюджетних коштів, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, Верховну Раду Автономної Республіки Крим, Раду міністрів Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування оприлюднювати у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» бюджетні запити, квартальну та річну звітність про виконання Державного бюджету України, паспорти бюджетних програм та звіти про виконання паспортів бюджетних програм, рішення про місцеві бюджети, інформацію про виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів (крім бюджетів сіл і селищ).

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 51 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (68% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Ігор Єремеєв Волинська область Так
Михайло Ланьо Закарпатська область Так
Сергій Мартиняк Волинська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Олександр Онищенко Київська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Іван Фурсін Одеська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Володимир Литвин Житомирська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Група "Економічний розвиток" (63% явки) 2 Так 0 Ні 0 Утрималися 10 Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Так
Валентин Ничипоренко Черкаська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Артем Ільюк Миколаївська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (57% явки) 6 Так 0 Ні 0 Утрималися 18 Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Так
Іван Балога Закарпатська область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Матвійчук Одеська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Андрій Іллєнко м. Київ Не голосували
Юрій Левченко м. Київ Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Сергій Міщенко Київська область Не голосували
Олег Осуховський Рівненська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Борис Філатов Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (81% явки) 100 Так 0 Ні 0 Утрималися 22 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Юрій Гарбуз Луганська область Так
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривохатько Запорізька область Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Валерій Куліч Чернігівська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Голуб Черкаська область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Фролов Запорізька область Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Степан Барна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Вадатурський Миколаївська область Відсутні
Сергій Валентиров Запорізька область Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Олег Дмитренко Чернігівська область Відсутні
Олександр Домбровський Вінницька область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Каплін Полтавська область Відсутні
Борис Козир Миколаївська область Відсутні
Микола Лаврик Сумська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Богдан Матківський Львівська область Відсутні
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Різаненко Київська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Сольвар Київська область Відсутні
Олександр Співаковський Херсонська область Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Юрик Тернопільська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (74% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шлемко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (87% явки) 58 Так 0 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Константіновський м. Київ Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Не голосували
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кодола Чернігівська область Відсутні
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Романюк Київська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (69% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 21 Не голосували
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Пастух Тернопільська область Не голосували
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Мірошник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Подоляк Львівська область Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (68% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 27 Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (86% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (80% явки) 205 Так 0 Ні 0 Утрималися 118 Не голосували