Опис

Редагувати

Законопроектом передбачається внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині скасування вимог щодо необхідності включення до прогнозу Державного бюджету України на наступні за плановим два бюджетні періоди показників валютно-курсової політики, наданих Національним банком України, а також скасування відповідних положень статті 33 щодо використання при складанні проекту закону про Державний бюджет України відповідної інформації, наданої Національним банком. Також пропонується внести зміни до статті 45 названого Кодексу та встановити, що частина прибутку до розподілу Національного банку визначається та перераховується до Державного бюджету після підтвердження зовнішнім аудитом та затвердження Радою Національного банку України річної фінансової звітності та формування Національним банком резервів у порядку та розмірах, визначених Законом України "Про Національний банк України".

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 67 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Відродження" (77% явки) 2 Так 0 Ні 3 Утрималися 12 Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Утрималися
Василь Гуляєв Одеська область Утрималися
Артем Ільюк Миколаївська область Утрималися
Геннадій Бобов Черкаська область Так
Леонід Клімов Одеська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Група "Воля народу" (47% явки) 6 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Ігор Єремеєв Волинська область Так
Володимир Литвин Житомирська область Так
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Іван Фурсін Одеська область Відсутні
Позафракційні (68% явки) 18 Так 1 Ні 5 Утрималися 6 Не голосували
Борислав Береза м. Київ Утрималися
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Утрималися
Едуард Матвійчук Одеська область Утрималися
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Парасюк Львівська область Утрималися
Віктор Балога Закарпатська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Федір Негой Херсонська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Борис Філатов Дніпропетровська область Так
Віталій Купрій Дніпропетровська область Ні
Анатолій Денисенко Харківська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Володимир Мисик Харківська область Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Олександр Марченко Київська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (91% явки) 120 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Юрій Гарбуз Луганська область Так
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривохатько Запорізька область Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Голубов Одеська область Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Іван Куліченко Дніпропетровська область Відсутні
Максим Курячий Дніпропетровська область Відсутні
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Різаненко Київська область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Юрчишин Вінницька область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (58% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шлемко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (89% явки) 43 Так 1 Ні 16 Утрималися 13 Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Утрималися
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Романюк Київська область Утрималися
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Ні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олександр Кодола Чернігівська область Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Бурбак Чернівецька область Відсутні
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (81% явки) 0 Так 0 Ні 24 Утрималися 1 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Пастух Тернопільська область Утрималися
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Подоляк Львівська область Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (62% явки) 22 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв Луганська область Так
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Матвієнков Донецька область Так
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Сажко Донецька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Солод Донецька область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Євген Балицький Запорізька область Відсутні
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Юлій Іоффе Луганська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (95% явки) 1 Так 0 Ні 19 Утрималися 0 Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (81% явки) 223 Так 2 Ні 67 Утрималися 50 Не голосували