Опис

Редагувати

Законопроект передбачає основні правові, економічні та організаційні засади утворення та діяльності Фонду енергоефективності шляхом встановлення чіткої та прозорої структури для його функціонування та фінансового забезпечення. Створення Фонду передбачає надання фінансового інструменту для співвласників багатоквартирних будинків, спрямованого на запровадження заходів з енергозбереження шляхом отримання безповоротної грантової допомоги. В пояснювальній записці до законопроекту вказано, що пропонований документ пропонується на виконання зобов’язань України, як повноправного члена Енергетичного співтовариства, для імплементації у національне законодавство вимог Директиви Європейського Парламенту та Ради ЄС 2012/27/ЄС в рамках виконання ратифікованого Договору про заснування Енергетичного Співтовариства

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 67 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (74% явки) 5 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Степан Івахів Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Ярослав Москаленко Київська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Михайло Поплавський Кіровоградська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (73% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 18 Не голосували
Віктор Остапчук Харківська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Віталій Хомутиннік Харківська область Відсутні
Позафракційні (59% явки) 17 Так 0 Ні 4 Утрималися 8 Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Утрималися
Андрій Іллєнко м. Київ Утрималися
Олександр Марченко Київська область Утрималися
Олег Осуховський Рівненська область Утрималися
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Вячеслав Константіновський м. Київ Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Олександр Супруненко м. Київ Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Сергій Тарута Донецька область Відсутні
Віктор Чумак м. Київ Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (91% явки) 96 Так 1 Ні 0 Утрималися 32 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Кривохатько Запорізька область Не голосували
Іван Куліченко Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Соловей Івано-Франківська область Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Третьяков м. Київ Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Юринець Львівська область Не голосували
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (60% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Одарченко Херсонська область Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (89% явки) 61 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Ємець м. Київ Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (81% явки) 20 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Пастух Тернопільська область Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (70% явки) 0 Так 0 Ні 1 Утрималися 29 Не голосували
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Добкін Харківська область Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Матвієнков Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (90% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (81% явки) 227 Так 1 Ні 5 Утрималися 111 Не голосували