Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 110 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (68% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 12 Не голосували
Євген Рибчинський м. Київ Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (67% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 16 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Євгеній Гєллєр Донецька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Михайло Ланьо Закарпатська область Не голосували
Валерій Писаренко Харківська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Андрій Шипко Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Шкіря Донецька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Віктор Развадовський Житомирська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (63% явки) 22 Так 1 Ні 0 Утрималися 12 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Андрій Білецький м. Київ Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Віталій Купрій Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Олександр Марченко Київська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Павло Балога Закарпатська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (82% явки) 60 Так 0 Ні 3 Утрималися 48 Не голосували
Олег Барна Тернопільська область Утрималися
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Іван Мельничук Вінницька область Утрималися
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Сергій Березенко Чернігівська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Анатолій Євлахов Чернігівська область Не голосували
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Борис Козир Миколаївська область Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Курило Луганська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Микола Лаврик Сумська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Порошенко Вінницька область Не голосували
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Рибак Чернівецька область Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Олександр Співаковський Херсонська область Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Чекіта Одеська область Не голосували
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Не голосували
Дмитро Андрієвський м. Київ Відсутні
Володимир Ар'єв м. Київ Відсутні
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Гудзенко Київська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Дмитренко Чернігівська область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Олександр Лівік Миколаївська область Відсутні
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Негой Херсонська область Відсутні
Олег Недава Донецька область Відсутні
Петро Сабашук Запорізька область Відсутні
Юрій Соловей Івано-Франківська область Відсутні
Олександр Третьяков м. Київ Відсутні
Сергій Хлань Херсонська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Шинькович Хмельницька область Відсутні
Петро Юрчишин Вінницька область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (60% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Одарченко Херсонська область Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (85% явки) 36 Так 0 Ні 2 Утрималися 31 Не голосували
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Андрій Река Полтавська область Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Дзюблик Житомирська область Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кірш Харківська область Не голосували
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Кришин Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Побочіх обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Романюк Київська область Не голосували
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (80% явки) 20 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (70% явки) 0 Так 7 Ні 5 Утрималися 18 Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Ні
Юлій Іоффе Луганська область Ні
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Ні
Сергій Сажко Донецька область Ні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Ні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ківалов Одеська область Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (71% явки) 2 Так 1 Ні 6 Утрималися 6 Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (76% явки) 153 Так 9 Ні 16 Утрималися 143 Не голосували