Опис

Редагувати

Законопроектом передбачається встановлення кримінальної відповідальності за такі діяння, як погроза або насильство щодо журналіста, умисне знищення або пошкодження майна журналіста, вчинення інших насильницьких дій, посягання на життя журналіста або його близьких родичів у зв’язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності, захоплення журналіста як заручника тощо.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 45 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Відродження" (41% явки) 2 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Віталій Барвіненко Одеська область Так
Ігор Шкіря Донецька область Так
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Василь Гуляєв Одеська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Віктор Остапчук Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Віталій Хомутиннік Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Група "Воля народу" (68% явки) 1 Так 0 Ні 0 Утрималися 12 Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Віктор Развадовський Житомирська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Ігор Єремеєв Волинська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Позафракційні (64% явки) 20 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Владислав Атрошенко Чернігівська область Так
Іван Балога Закарпатська область Так
Борислав Береза м. Київ Так
Юрій Бублик Полтавська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Анатолій Денисенко Харківська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Віталій Купрій Дніпропетровська область Так
Едуард Матвійчук Одеська область Так
Володимир Мисик Харківська область Так
Сергій Міщенко Київська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Борис Філатов Дніпропетровська область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Олександр Марченко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (85% явки) 109 Так 0 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Голуб Черкаська область Так
Дмитро Голубов Одеська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Богдан Дубневич Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Так
Аркадій Корнацький Миколаївська область Так
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривохатько Запорізька область Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Тарас Кутовий Полтавська область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Павло Різаненко Київська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Урбанський Одеська область Так
Костянтин Усов Дніпропетровська область Так
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чумак м. Київ Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Оксана Юринець Львівська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Не голосували
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Андрій Гордєєв Херсонська область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Македон Вінницька область Не голосували
Іван Мельничук Вінницька область Не голосували
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Андрієвський м. Київ Відсутні
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Валентиров Запорізька область Відсутні
Юрій Гарбуз Луганська область Відсутні
Михайло Гвоздьов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Демчак Вінницька область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Відсутні
Валерій Куліч Чернігівська область Відсутні
Віталій Курило Луганська область Відсутні
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мусій Львівська область Відсутні
Роман Насіров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Третьяков м. Київ Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Відсутні
Василь Яніцький Рівненська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (74% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Бухарєв Сумська область Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шлемко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (82% явки) 52 Так 0 Ні 0 Утрималися 15 Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Константіновський м. Київ Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кришин Дніпропетровська область Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Сташук м. Київ Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Лапін Волинська область Відсутні
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Мартиненко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Река Полтавська область Відсутні
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (87% явки) 24 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Так
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (80% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 32 Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Матвієнков Донецька область Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Омельянович Донецька область Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (95% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Злата Огнєвіч обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (79% явки) 240 Так 0 Ні 0 Утрималися 93 Не голосували