Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 102 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (80% явки) 8 Так 0 Ні 1 Утрималися 7 Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Утрималися
Володимир Бандуров Запорізька область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Віктор Развадовський Житомирська область Так
Євген Рибчинський м. Київ Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Анатолій Гіршфельд Харківська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Мартиняк Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (74% явки) 1 Так 0 Ні 4 Утрималися 12 Не голосували
Олександр Біловол Харківська область Утрималися
Василь Гуляєв Одеська область Утрималися
Артем Ільюк Миколаївська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Віктор Остапчук Харківська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Не голосували
Геннадій Бобов Черкаська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Володимир Зубик Черкаська область Не голосували
Володимир Кацуба Харківська область Не голосували
Леонід Клімов Одеська область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Валентин Ничипоренко Черкаська область Не голосували
Олександр Пресман Одеська область Не голосували
Дмитро Святаш Харківська область Не голосували
Віталій Хомутиннік Харківська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (46% явки) 7 Так 1 Ні 10 Утрималися 8 Не голосували
Яків Безбах Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Добродомов Львівська область Утрималися
Андрій Іллєнко м. Київ Утрималися
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вячеслав Константіновський м. Київ Утрималися
Олександр Марченко Київська область Утрималися
Богдан Матківський Львівська область Утрималися
Олег Мусій Львівська область Утрималися
Володимир Парасюк Львівська область Утрималися
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Балога Закарпатська область Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Олег Осуховський Рівненська область Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Михайло Головко Тернопільська область Не голосували
Володимир Гройсман обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Федір Негой Херсонська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Не голосували
Іван Балога Закарпатська область Відсутні
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Юрій Бублик Полтавська область Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Відсутні
Валентин Дідич Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Левченко м. Київ Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Супруненко м. Київ Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (93% явки) 80 Так 0 Ні 15 Утрималися 33 Не голосували
Владислав Голуб Черкаська область Утрималися
Анатолій Євлахов Чернігівська область Утрималися
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аркадій Корнацький Миколаївська область Утрималися
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Різаненко Київська область Утрималися
Микола Томенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чумак м. Київ Утрималися
Оксана Юринець Львівська область Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Іван Вінник Херсонська область Так
Юрій Гарбуз Луганська область Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Гордєєв Херсонська область Так
Віталій Гудзенко Київська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Жолобецький Миколаївська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лівік Миколаївська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Насалик Івано-Франківська область Так
Олег Недава Донецька область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Петро Сабашук Запорізька область Так
Олексій Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Григорій Тіміш Чернівецька область Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Третьяков м. Київ Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Сергій Хлань Херсонська область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Володимир Ар'єв м. Київ Не голосували
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Вадатурський Миколаївська область Не голосували
Сергій Валентиров Запорізька область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Домбровський Вінницька область Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Костянтин Іщейкін Полтавська область Не голосували
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Каплін Полтавська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Кутовий Полтавська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Сольвар Київська область Не голосували
Олександр Сугоняко Сумська область Не голосували
Костянтин Усов Дніпропетровська область Не голосували
Єгор Фірсов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Шинькович Хмельницька область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Відсутні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Рибак Чернівецька область Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Урбанський Одеська область Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (47% явки) 0 Так 0 Ні 6 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок Рівненська область Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (72% явки) 51 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Петро Ванат обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Лілія Гриневич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Ємець м. Київ Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Віктор Романюк Київська область Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Сторожук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Федорук Чернівецька область Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Вознюк Рівненська область Відсутні
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Семерак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (88% явки) 3 Так 0 Ні 18 Утрималися 2 Не голосували
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Пастух Тернопільська область Утрималися
Ірина Подоляк Львівська область Утрималися
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (74% явки) 1 Так 4 Ні 2 Утрималися 25 Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Сажко Донецька область Утрималися
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Ні
Сергій Матвієнков Донецька область Ні
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Бакулін Луганська область Не голосували
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгеній Мураєв Харківська область Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (86% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Артеменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (77% явки) 166 Так 5 Ні 56 Утрималися 100 Не голосували