Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 45 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
Група "Воля народу" (61% явки) 3 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Олександр Супруненко м. Київ Так
Володимир Бандуров Запорізька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Максим Микитась Чернігівська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ярослав Москаленко Київська область Не голосували
Іван Фурсін Одеська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Вячеслав Богуслаєв Запорізька область Відсутні
Анатолій Гіршфельд Харківська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Мартиняк Волинська область Відсутні
Михайло Поплавський Кіровоградська область Відсутні
Євген Рибчинський м. Київ Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Група "Партія "Відродження" (12% явки) 3 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Василь Гуляєв Одеська область Так
Віктор Остапчук Харківська область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Віталій Барвіненко Одеська область Відсутні
Станіслав Березкін Кіровоградська область Відсутні
Олександр Біловол Харківська область Відсутні
Геннадій Бобов Черкаська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Євгеній Гєллєр Донецька область Відсутні
Володимир Зубик Черкаська область Відсутні
Артем Ільюк Миколаївська область Відсутні
Володимир Кацуба Харківська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Леонід Клімов Одеська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Михайло Ланьо Закарпатська область Відсутні
Володимир Мисик Харківська область Відсутні
Валерій Писаренко Харківська область Відсутні
Олександр Пресман Одеська область Відсутні
Віктор Развадовський Житомирська область Відсутні
Дмитро Святаш Харківська область Відсутні
Віталій Хомутиннік Харківська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Андрій Шипко Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Шкіря Донецька область Відсутні
Позафракційні (59% явки) 25 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Яків Безбах Дніпропетровська область Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Михайло Головко Тернопільська область Так
Андрій Денисенко Дніпропетровська область Так
Юрій Дерев'янко Івано-Франківська область Так
Валентин Дідич Дніпропетровська область Так
Дмитро Добродомов Львівська область Так
Олександр Дубінін Дніпропетровська область Так
Остап Єднак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іллєнко м. Київ Так
Юрій Левченко м. Київ Так
Олександр Марченко Київська область Так
Богдан Матківський Львівська область Так
Олег Мусій Львівська область Так
Олег Осуховський Рівненська область Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Петренко Черкаська область Так
Вікторія Пташник обрано в Раду за списком партії Так
Борислав Розенблат Житомирська область Так
Надія Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Шевченко Івано-Франківська область Так
Олександр Шевченко Івано-Франківська область Так
Іван Балога Закарпатська область Не голосували
Павло Балога Закарпатська область Не голосували
Юрій Бублик Полтавська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Володимир Литвин Житомирська область Не голосували
Сергій Тарута Донецька область Не голосували
Борислав Береза м. Київ Відсутні
Андрій Білецький м. Київ Відсутні
Наталія Веселова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Голуб Черкаська область Відсутні
Ганна Гопко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Денисенко Харківська область Відсутні
Костянтин Жеваго Полтавська область Відсутні
Сергій Клюєв Донецька область Відсутні
Вячеслав Константіновський м. Київ Відсутні
Віталій Купрій Дніпропетровська область Відсутні
Едуард Матвійчук Одеська область Відсутні
Сергій Мельничук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Міщенко Київська область Відсутні
Євгеній Мураєв Харківська область Відсутні
Валентин Ничипоренко Черкаська область Відсутні
Олександр Онищенко Київська область Відсутні
Володимир Парасюк Львівська область Відсутні
Оксана Сироїд обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чумак м. Київ Відсутні
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ярош Дніпропетровська область Відсутні
Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" (87% явки) 95 Так 0 Ні 0 Утрималися 25 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Андрієвський м. Київ Так
Андрій Антонищак обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв м. Київ Так
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Ігор Артюшенко Запорізька область Так
Олександр Бакуменко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Барна Тернопільська область Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Білозір обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Білоцерковець обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Богомолець обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Буглак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Вадатурський Миколаївська область Так
Сергій Валентиров Запорізька область Так
Олег Велікін обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Грановський обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Руслан Демчак Вінницька область Так
Олександр Дехтярчук Рівненська область Так
Олег Дмитренко Чернігівська область Так
Михайло Довбенко Івано-Франківська область Так
Олександр Домбровський Вінницька область Так
Анатолій Євлахов Чернігівська область Так
Григорій Заболотний обрано в Раду за списком партії Так
Світлана Заліщук обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Іщейкін Полтавська область Так
Валерій Іщенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Каплін Полтавська область Так
Валерій Карпунцов обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Кобцев обрано в Раду за списком партії Так
Леонід Козаченко обрано в Раду за списком партії Так
Борис Козир Миколаївська область Так
Віктор Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кудлаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Куліченко Дніпропетровська область Так
Сергій Куніцин обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Курило Луганська область Так
Максим Курячий Дніпропетровська область Так
Микола Лаврик Сумська область Так
Ярослав Лесюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лещенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Макар'ян обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Македон Вінницька область Так
Юлій Мамчур обрано в Раду за списком партії Так
Марія Матіос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Матузко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мацола Хмельницька область Так
Сергій Мельник Хмельницька область Так
Володимир Мельниченко Хмельницька область Так
Іван Мельничук Вінницька область Так
Олексій Мушак обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа-Масі Найєм обрано в Раду за списком партії Так
Федір Негой Херсонська область Так
Андрій Немировський обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Нестеренко Дніпропетровська область Так
Богдан Онуфрик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Павелко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Паламарчук обрано в Раду за списком партії Так
Артур Палатний обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Пацкан обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Побер обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Порошенко Вінницька область Так
Олександр Ревега Житомирська область Так
Іван Рибак Чернівецька область Так
Павло Різаненко Київська область Так
Роман Романюк обрано в Раду за списком партії Так
Владислав Севрюков обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Соловей Івано-Франківська область Так
Руслан Сольвар Київська область Так
Олександр Співаковський Херсонська область Так
Іван Спориш Вінницька область Так
Олександр Сугоняко Сумська область Так
Ірина Суслова обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Ткачук обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Микола Фролов Запорізька область Так
Геннадій Чекіта Одеська область Так
Ольга Червакова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Черненко обрано в Раду за списком партії Так
Рефат Чубаров обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Шверк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шинькович Хмельницька область Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Юрик Тернопільська область Так
Василь Яніцький Рівненська область Так
Костянтин Яриніч Кіровоградська область Так
Олександр Бригинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Вінник Херсонська область Не голосували
Дмитро Голубов Одеська область Не голосували
Ігор Гринів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Гудзенко Київська область Не голосували
Вадим Денисенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Богдан Дубневич Львівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Олександр Жолобецький Миколаївська область Не голосували
Наталія Ковальчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кононенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аркадій Корнацький Миколаївська область Не голосували
Віктор Король обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Кузьменко Кіровоградська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Анатолій Матвієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Недава Донецька область Не голосували
Тетяна Ричкова Дніпропетровська область Не голосували
Петро Сабашук Запорізька область Не голосували
Григорій Тіміш Чернівецька область Не голосували
Олександр Урбанський Одеська область Не голосували
Сергій Хлань Херсонська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Сергій Березенко Чернігівська область Відсутні
Василь Брензович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Гліб Загорій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Кишкар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Кривохатько Запорізька область Відсутні
Олександр Лівік Миколаївська область Відсутні
Наталія Новак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Продан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Третьяков м. Київ Відсутні
Сергій Тригубенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Усов Дніпропетровська область Відсутні
Віталій Чепинога обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Юринець Львівська область Відсутні
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (55% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Євтушок Рівненська область Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Кужель обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Рябчин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Борис Тарасюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Богдан Полтавська область Відсутні
Владислав Бухарєв Сумська область Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Одарченко Херсонська область Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" (88% явки) 65 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Ігор Алексєєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Бабенко обрано в Раду за списком партії Так
Федір Бендюженко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Береза обрано в Раду за списком партії Так
Олена Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ігор Бриченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бурбак Чернівецька область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Висоцький обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Вознюк Рівненська область Так
Світлана Войцеховська обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Гаврилюк Київська область Так
Антон Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горбунов обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Владислав Данілін обрано в Раду за списком партії Так
Павло Дзюблик Житомирська область Так
Анатолій Дирів Івано-Франківська область Так
Сергій Драюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дроздик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Єдаков обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Єленський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Єфремова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Заставний обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Іванчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кірш Харківська область Так
Микола Княжицький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кодола Чернігівська область Так
Олена Колганова обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Корчик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Котвіцький обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Кремінь обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Кривенко обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Кривошея обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Лапін Волинська область Так
Андрій Левус обрано в Раду за списком партії Так
Олена Ледовських обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Лук'янчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Лунченко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Масоріна обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Матейченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Медуниця Сумська область Так
Хвича Мепарішвілі обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Пашинський обрано в Раду за списком партії Так
Павло Пинзеник обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Підберезняк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Помазанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Присяжнюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Река Полтавська область Так
Олександр Романовський обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Романюк Київська область Так
Юрій Савчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Соляр обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сочка обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Сташук м. Київ Так
Дмитро Стеценко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Тетерук обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Тимошенко Івано-Франківська область Так
Дмитро Тимчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Унгурян обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Фаєрмарк обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Чорновол обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Шкварилюк обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Васюник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леонід Ємець м. Київ Не голосували
Микола Кадикало обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ксенжук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Федорук Чернівецька область Не голосували
Євген Дейдей обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Денісова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Дзензерський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Донець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Кацер-Бучковська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Кришин Дніпропетровська область Відсутні
Георгій Логвинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Поляков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Сидорчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Хміль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" (72% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Альона Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Войціцька обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Данченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Любомир Зубач обрано в Раду за списком партії Так
Павло Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Маркевич обрано в Раду за списком партії Так
Іван Мірошніченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Опанасенко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Острікова обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Пастух Тернопільська область Так
Ірина Подоляк Львівська область Так
Анна Романова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Семенуха обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Сидорович обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Скрипник обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Олена Сотник обрано в Раду за списком партії Так
Олег Березюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Журжій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кіраль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Лаврик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лев Підлісецький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Семен Семенченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Сисоєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання (65% явки) 0 Так 0 Ні 2 Утрималися 26 Не голосували
Юрій Воропаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Матвієнков Донецька область Утрималися
Євген Балицький Запорізька область Не голосували
Тетяна Бахтеєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Білий обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Вілкул обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Гальченко Дніпропетровська область Не голосували
Володимир Гусак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Добкін Харківська область Не голосували
Михайло Добкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Долженков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе Луганська область Не голосували
Андрій Кісельов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Колєсніков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артур Мартовицький Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Мороко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Сажко Донецька область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Євген Бакулін Луганська область Відсутні
Сергій Дунаєв Луганська область Відсутні
Юхим Звягільський Донецька область Відсутні
Сергій Ківалов Одеська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Мирний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мірошниченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Нечаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Омельянович Донецька область Відсутні
Костянтин Павлов Дніпропетровська область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Шурма обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка (81% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Василь Амельченко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Вовк обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Галасюк обрано в Раду за списком партії Так
Валерія Заружко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Корчинська обрано в Раду за списком партії Так
Альона Кошелєва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Купрієнко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ленський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Лінько обрано в Раду за списком партії Так
Олег Ляшко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мосійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рибалка обрано в Раду за списком партії Так
Денис Силантьєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій-Богдан Шухевич обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Юзькова обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Чижмарь обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Вітко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лозовой обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Попов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Скуратовський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (73% явки) 235 Так 0 Ні 2 Утрималися 74 Не голосували