Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 162 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група За майбутнє (100% явки) 9 Так 0 Ні 1 Утрималися 13 Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Позафракційні (88% явки) 10 Так 0 Ні 2 Утрималися 17 Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Вікторія Гриб Луганська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Сергій Магера Донецька область Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Оксана Савчук Івано-Франківська область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (79% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Мейдич Вінницька область Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (95% явки) 11 Так 0 Ні 3 Утрималися 5 Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 20 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (82% явки) 8 Так 0 Ні 8 Утрималися 20 Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пономарьов Запорізька область Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (93% явки) 20 Так 10 Ні 130 Утрималися 75 Не голосували
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучер Харківська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Сергій Бунін Київська область Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дунда Київська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Анна Скороход Київська область Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Ні
Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Ні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Арсенюк Черкаська область Не голосували
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Богданець Тернопільська область Не голосували
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Людмила Буймістер м. Київ Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Ігор Васильєв Сумська область Не голосували
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Галушко Київська область Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горенюк Одеська область Не голосували
Тетяна Грищенко Житомирська область Не голосували
Максим Гузенко Сумська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Артем Дубнов м. Київ Не голосували
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Микола Задорожній Сумська область Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Не голосували
Вікторія Кінзбурська Харківська область Не голосували
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ковальов Херсонська область Не голосували
Валерій Колюх Київська область Не голосували
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Кузьміних Житомирська область Не голосували
Олексій Леонов Одеська область Не голосували
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Не голосували
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Не голосували
Марія Мезенцева Харківська область Не голосували
Павло Мельник Запорізька область Не голосували
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мурдій Кіровоградська область Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Марина Нікітіна Запорізька область Не голосували
Андрій Одарченко Харківська область Не голосували
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Павліш Херсонська область Не голосували
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Поляков Чернігівська область Не голосували
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вячеслав Рубльов Волинська область Не голосували
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Скічко Черкаська область Не голосували
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Тищенко м. Київ Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Степан Чернявський Одеська область Не голосували
Євгеній Шевченко Запорізька область Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Колебошин Одеська область Відсутні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Куницький Харківська область Відсутні
Михайло Лаба Закарпатська область Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Максим Пашковський Вінницька область Відсутні
Олег Семінський Чернігівська область Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Всього (91% явки) 91 Так 10 Ні 144 Утрималися 141 Не голосували