1. Фото Олександр Абдуллін

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 22% випадків 66% Присутність

  2. Фото Наталія Агафонова

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 66% випадків 66% Присутність

  3. Фото Ігор Алексєєв

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 13% випадків 96% Присутність

  4. Фото Сергій Алєксєєв

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 16% випадків 95% Присутність

  5. Фото Василь Амельченко

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 19% випадків 68% Присутність

  6. Фото Дмитро Андрієвський

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по м. Київ

    Проти фракції у 26% випадків 96% Присутність

  7. Фото Андрій Антонищак

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 31% випадків 63% Присутність

  8. Фото Володимир Ар'єв

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по м. Київ

    Проти фракції у 17% випадків 75% Присутність

  9. Фото Володимир Арешонков

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 11% випадків 98% Присутність

  10. Фото Андрій Артеменко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 20% випадків 59% Присутність

  11. Фото Ігор Артюшенко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 13% випадків 99% Присутність

  12. Фото Альона Бабак

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 14% випадків 80% Присутність

  13. Фото Валерій Бабенко

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 9,8% випадків 92% Присутність

  14. Фото Юрій Бабій

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 23% випадків 93% Присутність

  15. Фото Євген Бакулін

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Луганська область

    Проти фракції у 17% випадків 28% Присутність

  16. Фото Олександр Бакуменко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 29% випадків 97% Присутність

  17. Фото Євген Балицький

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 24% випадків 71% Присутність

  18. Фото Віктор Балога

    Член фракції Позафракційні, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 52% випадків 77% Присутність

  19. Фото Іван Балога

    Член фракції Позафракційні, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 46% випадків 50% Присутність

  20. Фото Павло Балога

    Член фракції Позафракційні, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 56% випадків 41% Присутність

  21. Фото Володимир Бандуров

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 24% випадків 87% Присутність

  22. Фото Віталій Барвіненко

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

    Проти фракції у 16% випадків 71% Присутність

  23. Фото Олег Барна

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 18% випадків 92% Присутність

  24. Фото Тарас Батенко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 30% випадків 75% Присутність

  25. Фото Тетяна Бахтеєва

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 17% випадків 71% Присутність

  26. Фото Яків Безбах

    Член фракції Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 60% випадків 85% Присутність

  27. Фото Федір Бендюженко

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 8,8% випадків 96% Присутність

  28. Фото Борислав Береза

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 36% випадків 49% Присутність

  29. Фото Юрій Береза

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 17% випадків 91% Присутність

  30. Фото Сергій Березенко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 35% випадків 85% Присутність

  31. Фото Станіслав Березкін

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 20% випадків 47% Присутність

  32. Фото Олег Березюк

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 15% випадків 93% Присутність

  33. Фото Ольга Бєлькова

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 27% випадків 87% Присутність

  34. Фото Андрій Білецький

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 26% випадків 1,7% Присутність

  35. Фото Олексій Білий

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 32% випадків 82% Присутність

  36. Фото Олександр Біловол

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 27% випадків 62% Присутність

  37. Фото Оксана Білозір

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 23% випадків 97% Присутність

  38. Фото Дмитро Білоцерковець

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 24% випадків 96% Присутність

  39. Фото Геннадій Бобов

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 10% випадків 51% Присутність

  40. Фото Руслан Богдан

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 40% випадків 63% Присутність

  41. Фото Ольга Богомолець

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 33% випадків 65% Присутність

  42. Фото Вячеслав Богуслаєв

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 40% випадків 8,3% Присутність

  43. Фото Олена Бойко

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 12% випадків 99% Присутність

  44. Фото Юрій Бойко

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 13% випадків 73% Присутність

  45. Фото Віктор Бондар

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 12% випадків 77% Присутність

  46. Фото Михайло Бондар

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Львівська область

    Проти фракції у 14% випадків 98% Присутність

  47. Фото Василь Брензович

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 42% випадків 73% Присутність

  48. Фото Олександр Бригинець

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 25% випадків 99% Присутність

  49. Фото Ігор Бриченко

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 15% випадків 97% Присутність

  50. Фото Юрій Бублик

    Член фракції Позафракційні, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 33% випадків 79% Присутність

  51. Фото Юрій Буглак

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 23% випадків 87% Присутність

  52. Фото Максим Бурбак

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 11% випадків 94% Присутність

  53. Фото Владислав Бухарєв

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Сумська область

    Проти фракції у 13% випадків 58% Присутність

  54. Фото Андрій Вадатурський

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 32% випадків 91% Присутність

  55. Фото Сергій Валентиров

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 23% випадків 85% Присутність

  56. Фото Ігор Васюник

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 13% випадків 96% Присутність

  57. Фото Микола Величкович

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 13% випадків 99% Присутність

  58. Фото Олег Велікін

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 34% випадків 96% Присутність

  59. Фото Наталія Веселова

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 14% випадків 83% Присутність

  60. Фото Сергій Висоцький

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 11% випадків 85% Присутність

  61. Фото Олександр Вілкул

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 12% випадків 79% Присутність

  62. Фото Іван Вінник

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 27% випадків 89% Присутність

  63. Фото Артем Вітко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 32% випадків 89% Присутність

  64. Фото Сергій Власенко

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 18% випадків 49% Присутність

  65. Фото Віктор Вовк

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 15% випадків 80% Присутність

  66. Фото Юрій Вознюк

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 13% випадків 91% Присутність

  67. Фото Світлана Войцеховська

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 18% випадків 83% Присутність

  68. Фото Вікторія Войціцька

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 18% випадків 73% Присутність

  69. Фото Юрій Воропаєв

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 53% випадків 72% Присутність

  70. Фото Михайло Гаврилюк

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

    Проти фракції у 8,1% випадків 94% Присутність

  71. Фото Віктор Галасюк

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 13% випадків 81% Присутність

  72. Фото Андрій Гальченко

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 42% випадків 83% Присутність

  73. Фото Артур Герасимов

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 13% випадків 91% Присутність

  74. Фото Антон Геращенко

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 34% випадків 84% Присутність

  75. Фото Ірина Геращенко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 31% випадків 84% Присутність

  76. Фото Олександр Герега

    Член фракції Позафракційні, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 46% випадків 67% Присутність

  77. Фото Євгеній Гєллєр

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Донецька область

    Проти фракції у 15% випадків 27% Присутність

  78. Фото Анатолій Гіршфельд

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 17% випадків 70% Присутність

  79. Фото Михайло Головко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 33% випадків 94% Присутність

  80. Фото Владислав Голуб

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 33% випадків 77% Присутність

  81. Фото Дмитро Голубов

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

    Проти фракції у 58% випадків 77% Присутність

  82. Фото Олексій Гончаренко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 26% випадків 85% Присутність

  83. Фото Ганна Гопко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 27% випадків 89% Присутність

  84. Фото Олександр Горбунов

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 13% випадків 91% Присутність

  85. Фото Роберт Горват

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 19% випадків 96% Присутність

  86. Фото Олександр Грановський

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 43% випадків 72% Присутність

  87. Фото Ігор Гринів

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 34% випадків 86% Присутність

  88. Фото Віталій Гудзенко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

    Проти фракції у 35% випадків 86% Присутність

  89. Фото Ігор Гузь

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Волинська область

    Проти фракції у 11% випадків 93% Присутність

  90. Фото Василь Гуляєв

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

    Проти фракції у 64% випадків 85% Присутність

  91. Фото Володимир Гусак

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 27% випадків 78% Присутність

  92. Фото Валерій Давиденко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 42% випадків 89% Присутність

  93. Фото Владислав Данілін

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 16% випадків 96% Присутність

  94. Фото Олександр Данченко

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 12% випадків 72% Присутність

  95. Фото Євген Дейдей

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 38% випадків 48% Присутність

  96. Фото Руслан Демчак

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 27% випадків 96% Присутність

  97. Фото Анатолій Денисенко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 46% випадків 45% Присутність

  98. Фото Андрій Денисенко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 39% випадків 26% Присутність

  99. Фото Вадим Денисенко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 23% випадків 90% Присутність

  100. Фото Людмила Денісова

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 11% випадків 80% Присутність

  101. Фото Юрій Дерев'янко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 32% випадків 91% Присутність

  102. Фото Андрій Деркач

    Член фракції Позафракційні, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 48% випадків 66% Присутність

  103. Фото Олександр Дехтярчук

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 18% випадків 98% Присутність

  104. Фото Мустафа Джемілєв

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 42% випадків 62% Присутність

  105. Фото Денис Дзензерський

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    0,0% Присутність

  106. Фото Павло Дзюблик

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 13% випадків 92% Присутність

  107. Фото Анатолій Дирів

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 25% випадків 97% Присутність

  108. Фото Ігор Діденко

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 15% випадків 82% Присутність

  109. Фото Валентин Дідич

    Член фракції Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 36% випадків 86% Присутність

  110. Фото Олег Дмитренко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 31% випадків 97% Присутність

  111. Фото Дмитро Добкін

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 15% випадків 48% Присутність

  112. Фото Михайло Добкін

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 17% випадків 57% Присутність

  113. Фото Дмитро Добродомов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 31% випадків 86% Присутність

  114. Фото Михайло Довбенко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 17% випадків 96% Присутність

  115. Фото Олесь Довгий

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 26% випадків 66% Присутність

  116. Фото Олександр Долженков

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 38% випадків 77% Присутність

  117. Фото Олександр Домбровський

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 23% випадків 90% Присутність

  118. Фото Тетяна Донець

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 47% випадків 37% Присутність

  119. Фото Сергій Драюк

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 13% випадків 98% Присутність

  120. Фото Олександр Дроздик

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 18% випадків 93% Присутність

  121. Фото Валерій Дубіль

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 13% випадків 61% Присутність

  122. Фото Олександр Дубінін

    Член фракції Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 42% випадків 65% Присутність

  123. Фото Богдан Дубневич

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

    Проти фракції у 25% випадків 86% Присутність

  124. Фото Ярослав Дубневич

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

    Проти фракції у 20% випадків 92% Присутність

  125. Фото Сергій Дунаєв

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Луганська область

    Проти фракції у 24% випадків 50% Присутність

  126. Фото Анатолій Євлахов

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 28% випадків 87% Присутність

  127. Фото Сергій Євтушок

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 9,5% випадків 89% Присутність

  128. Фото Ярослав Єдаков

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 20% випадків 95% Присутність

  129. Фото Остап Єднак

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 26% випадків 94% Присутність

  130. Фото Віктор Єленський

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 11% випадків 87% Присутність

  131. Фото Леонід Ємець

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по м. Київ

    Проти фракції у 28% випадків 84% Присутність

  132. Фото Максим Єфімов

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Донецька область

    Проти фракції у 35% випадків 76% Присутність

  133. Фото Ірина Єфремова

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 14% випадків 98% Присутність

  134. Фото Костянтин Жеваго

    Член фракції Позафракційні, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 39% випадків 8,1% Присутність

  135. Фото Олександр Жолобецький

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 33% випадків 91% Присутність

  136. Фото Андрій Журжій

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 25% випадків 82% Присутність

  137. Фото Григорій Заболотний

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 16% випадків 89% Присутність

  138. Фото Гліб Загорій

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 36% випадків 94% Присутність

  139. Фото Світлана Заліщук

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 27% випадків 88% Присутність

  140. Фото Роман Заставний

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 16% випадків 89% Присутність

  141. Фото Юхим Звягільський

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

    Проти фракції у 11% випадків 6,1% Присутність

  142. Фото Любомир Зубач

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 15% випадків 37% Присутність

  143. Фото Володимир Зубик

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 11% випадків 90% Присутність

  144. Фото Андрій Іванчук

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 36% випадків 88% Присутність

  145. Фото Степан Івахів

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Волинська область

    Проти фракції у 15% випадків 76% Присутність

  146. Фото Вадим Івченко

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 13% випадків 82% Присутність

  147. Фото Андрій Іллєнко

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 30% випадків 93% Присутність

  148. Фото Артем Ільюк

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 40% випадків 73% Присутність

  149. Фото Марія Іонова

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 23% випадків 90% Присутність

  150. Фото Юлій Іоффе

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Луганська область

    Проти фракції у 18% випадків 69% Присутність

  151. Фото Костянтин Іщейкін

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 18% випадків 97% Присутність

  152. Фото Валерій Іщенко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 27% випадків 92% Присутність

  153. Фото Микола Кадикало

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  154. Фото Сергій Каплін

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 39% випадків 69% Присутність

  155. Фото Валерій Карпунцов

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 22% випадків 81% Присутність

  156. Фото Наталія Кацер-Бучковська

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 27% випадків 79% Присутність

  157. Фото Володимир Кацуба

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 76% Присутність

  158. Фото Іван Кириленко

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 9,5% випадків 79% Присутність

  159. Фото Олексій Кириченко

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 12% випадків 92% Присутність

  160. Фото Павло Кишкар

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 25% випадків 69% Присутність

  161. Фото Сергій Ківалов

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Одеська область

    Проти фракції у 29% випадків 47% Присутність

  162. Фото Сергій Кіраль

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 12% випадків 73% Присутність

  163. Фото Олександр Кірш

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 95% Присутність

  164. Фото Андрій Кісельов

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 19% випадків 85% Присутність

  165. Фото Антон Кіссе

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

    Проти фракції у 42% випадків 81% Присутність

  166. Фото Андрій Кіт

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

    Проти фракції у 33% випадків 81% Присутність

  167. Фото Леонід Клімов

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

    Проти фракції у 10% випадків 90% Присутність

  168. Фото Сергій Клюєв

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 50% випадків 2,6% Присутність

  169. Фото Микола Княжицький

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 18% випадків 90% Присутність

  170. Фото Руслан Князевич

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 32% випадків 94% Присутність

  171. Фото Михайло Кобцев

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 31% випадків 80% Присутність

  172. Фото Олександр Кодола

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 8,2% випадків 94% Присутність

  173. Фото Андрій Кожем'якін

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 29% випадків 53% Присутність

  174. Фото Тарас Козак

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 21% випадків 86% Присутність

  175. Фото Леонід Козаченко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 42% випадків 83% Присутність

  176. Фото Борис Козир

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 25% випадків 96% Присутність

  177. Фото Олена Колганова

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 31% випадків 89% Присутність

  178. Фото Дмитро Колєсніков

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 30% випадків 84% Присутність

  179. Фото Олена Кондратюк

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 15% випадків 79% Присутність

  180. Фото Ігор Кононенко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 29% випадків 82% Присутність

  181. Фото Ірина Констанкевич

    Член фракції Позафракційні, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 33% випадків 93% Присутність

  182. Фото Вячеслав Константіновський

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 37% випадків 68% Присутність

  183. Фото Аркадій Корнацький

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 55% випадків 78% Присутність

  184. Фото Наталія Королевська

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 17% випадків 70% Присутність

  185. Фото Віктор Король

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 39% випадків 88% Присутність

  186. Фото Віталій Корчик

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 13% випадків 98% Присутність

  187. Фото Оксана Корчинська

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 14% випадків 73% Присутність

  188. Фото Павло Костенко

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 13% випадків 4,0% Присутність

  189. Фото Ігор Котвіцький

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 43% випадків 79% Присутність

  190. Фото Альона Кошелєва

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 5,1% випадків 83% Присутність

  191. Фото Тарас Кремінь

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 14% випадків 98% Присутність

  192. Фото Вадим Кривенко

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 9,0% випадків 97% Присутність

  193. Фото Віктор Кривенко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 25% випадків 68% Присутність

  194. Фото Вадим Кривохатько

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 43% випадків 53% Присутність

  195. Фото Геннадій Кривошея

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 25% випадків 95% Присутність

  196. Фото Олег Кришин

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 25% випадків 91% Присутність

  197. Фото Іван Крулько

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 18% випадків 80% Присутність

  198. Фото Олександр Ксенжук

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 17% випадків 77% Присутність

  199. Фото Сергій Кудлаєнко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 13% випадків 85% Присутність

  200. Фото Олександра Кужель

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 19% випадків 72% Присутність

  201. Фото Анатолій Кузьменко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 24% випадків 78% Присутність

  202. Фото Олег Кулініч

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 57% випадків 62% Присутність

  203. Фото Іван Куліченко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  204. Фото Сергій Куніцин

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 35% випадків 89% Присутність

  205. Фото Олег Купрієнко

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 12% випадків 82% Присутність

  206. Фото Віталій Купрій

    Член фракції Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 52% випадків 67% Присутність

  207. Фото Віталій Курило

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

    Проти фракції у 25% випадків 79% Присутність

  208. Фото Максим Курячий

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 23% випадків 92% Присутність

  209. Фото Микола Кучер

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 29% випадків 95% Присутність

  210. Фото Сергій Лабазюк

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 25% випадків 83% Присутність

  211. Фото Микола Лаврик

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Сумська область

    Проти фракції у 22% випадків 95% Присутність

  212. Фото Олег Лаврик

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 15% випадків 82% Присутність

  213. Фото Михайло Ланьо

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 18% випадків 58% Присутність

  214. Фото Ігор Лапін

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Волинська область

    Проти фракції у 12% випадків 86% Присутність

  215. Фото Сергій Ларін

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 15% випадків 89% Присутність

  216. Фото Андрій Левус

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 18% випадків 83% Присутність

  217. Фото Юрій Левченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 35% випадків 81% Присутність

  218. Фото Олена Ледовських

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 16% випадків 96% Присутність

  219. Фото Олексій Ленський

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 16% випадків 91% Присутність

  220. Фото Ярослав Лесюк

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 27% випадків 93% Присутність

  221. Фото Сергій Лещенко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 35% випадків 88% Присутність

  222. Фото Володимир Литвин

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 45% випадків 70% Присутність

  223. Фото Олександр Лівік

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 30% випадків 93% Присутність

  224. Фото Дмитро Лінько

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 10% випадків 85% Присутність

  225. Фото Георгій Логвинський

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 24% випадків 67% Присутність

  226. Фото Андрій Лозовой

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 22% випадків 57% Присутність

  227. Фото Андрій Лопушанський

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

    Проти фракції у 40% випадків 81% Присутність

  228. Фото Дмитро Лубінець

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Донецька область

    Проти фракції у 21% випадків 91% Присутність

  229. Фото Руслан Лук'янчук

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 22% випадків 91% Присутність

  230. Фото Валерій Лунченко

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 29% випадків 90% Присутність

  231. Фото Ігор Луценко

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 22% випадків 59% Присутність

  232. Фото Ірина Луценко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 30% випадків 83% Присутність

  233. Фото Сергій Льовочкін

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 13% випадків 22% Присутність

  234. Фото Юлія Льовочкіна

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 12% випадків 57% Присутність

  235. Фото Микола Люшняк

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 23% випадків 95% Присутність

  236. Фото Олег Ляшко

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 6,1% випадків 89% Присутність

  237. Фото Давид Макар'ян

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 32% випадків 96% Присутність

  238. Фото Юрій Македон

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 25% випадків 95% Присутність

  239. Фото Юлій Мамчур

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 15% випадків 90% Присутність

  240. Фото Ярослав Маркевич

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 15% випадків 89% Присутність

  241. Фото Сергій Мартиняк

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Волинська область

    Проти фракції у 20% випадків 69% Присутність

  242. Фото Артур Мартовицький

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 51% випадків 87% Присутність

  243. Фото Олександр Марченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Київська область

    Проти фракції у 34% випадків 86% Присутність

  244. Фото Олена Масоріна

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  245. Фото Анатолій Матвієнко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 36% випадків 88% Присутність

  246. Фото Сергій Матвієнков

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

    Проти фракції у 49% випадків 78% Присутність

  247. Фото Едуард Матвійчук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 46% випадків 15% Присутність

  248. Фото Костянтин Матейченко

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 30% випадків 86% Присутність

  249. Фото Марія Матіос

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 43% випадків 49% Присутність

  250. Фото Богдан Матківський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 31% випадків 85% Присутність

  251. Фото Олена Матузко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 25% випадків 94% Присутність

  252. Фото Роман Мацола

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 17% випадків 93% Присутність

  253. Фото Олег Медуниця

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Сумська область

    Проти фракції у 15% випадків 91% Присутність

  254. Фото Сергій Мельник

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 15% випадків 99% Присутність

  255. Фото Володимир Мельниченко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 12% випадків 98% Присутність

  256. Фото Іван Мельничук

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 18% випадків 99% Присутність

  257. Фото Сергій Мельничук

    Член фракції Група "Воля народу", обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 43% випадків 62% Присутність

  258. Фото Хвича Мепарішвілі

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 14% випадків 99% Присутність

  259. Фото Максим Микитась

    Член фракції Позафракційні, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 37% випадків 55% Присутність

  260. Фото Іван Мирний

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 16% випадків 27% Присутність

  261. Фото Володимир Мисик

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 41% випадків 38% Присутність

  262. Фото Юрій Мірошниченко

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 36% випадків 80% Присутність

  263. Фото Іван Мірошніченко

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 14% випадків 85% Присутність

  264. Фото Сергій Міщенко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Київська область

    Проти фракції у 38% випадків 61% Присутність

  265. Фото Ігор Молоток

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Сумська область

    Проти фракції у 28% випадків 86% Присутність

  266. Фото Юрій Мороко

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 39% випадків 70% Присутність

  267. Фото Ігор Мосійчук

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 16% випадків 65% Присутність

  268. Фото Ярослав Москаленко

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Київська область

    Проти фракції у 20% випадків 89% Присутність

  269. Фото Євгеній Мураєв

    Член фракції Позафракційні, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 22% випадків 33% Присутність

  270. Фото Олег Мусій

    Член фракції Позафракційні, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 37% випадків 89% Присутність

  271. Фото Олексій Мушак

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 31% випадків 90% Присутність

  272. Фото Мустафа-Масі Найєм

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 34% випадків 86% Присутність

  273. Фото Федір Негой

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 41% випадків 54% Присутність

  274. Фото Олег Недава

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Донецька область

    Проти фракції у 24% випадків 80% Присутність

  275. Фото Андрій Немировський

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 27% випадків 88% Присутність

  276. Фото Григорій Немиря

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 16% випадків 63% Присутність

  277. Фото Вадим Нестеренко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 45% випадків 42% Присутність

  278. Фото Олександр Нечаєв

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 41% випадків 48% Присутність

  279. Фото Валентин Ничипоренко

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 15% випадків 67% Присутність

  280. Фото Василь Німченко

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 27% випадків 86% Присутність

  281. Фото Наталія Новак

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 49% випадків 89% Присутність

  282. Фото Вадим Новинський

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 14% випадків 36% Присутність

  283. Фото Юрій Одарченко

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 25% випадків 68% Присутність

  284. Фото Денис Омельянович

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

    Проти фракції у 33% випадків 16% Присутність

  285. Фото Олександр Онищенко

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Київська область

    Проти фракції у 27% випадків 39% Присутність

  286. Фото Богдан Онуфрик

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 15% випадків 88% Присутність

  287. Фото Олександр Опанасенко

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 13% випадків 94% Присутність

  288. Фото Віктор Остапчук

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 56% випадків 81% Присутність

  289. Фото Тетяна Острікова

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 28% випадків 82% Присутність

  290. Фото Олег Осуховський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 31% випадків 91% Присутність

  291. Фото Андрій Павелко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 22% випадків 85% Присутність

  292. Фото Юрій Павленко

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 30% випадків 80% Присутність

  293. Фото Костянтин Павлов

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 26% випадків 83% Присутність

  294. Фото Микола Паламарчук

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 30% випадків 89% Присутність

  295. Фото Артур Палатний

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 36% випадків 96% Присутність

  296. Фото Михайло Папієв

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 23% випадків 86% Присутність

  297. Фото Володимир Парасюк

    Член фракції Позафракційні, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 27% випадків 46% Присутність

  298. Фото Андрій Парубій

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 34% випадків 100% Присутність

  299. Фото Тарас Пастух

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 11% випадків 79% Присутність

  300. Фото Валерій Пацкан

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 22% випадків 97% Присутність

  301. Фото Сергій Пашинський

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 28% випадків 93% Присутність

  302. Фото Олег Петренко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 14% випадків 87% Присутність

  303. Фото Василь Петьовка

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 45% випадків 56% Присутність

  304. Фото Віктор Пинзеник

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 50% випадків 96% Присутність

  305. Фото Павло Пинзеник

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 20% випадків 96% Присутність

  306. Фото Валерій Писаренко

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 22% випадків 15% Присутність

  307. Фото Вадим Підберезняк

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 13% випадків 92% Присутність

  308. Фото Лев Підлісецький

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 11% випадків 91% Присутність

  309. Фото Ігор Побер

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 25% випадків 96% Присутність

  310. Фото Ірина Подоляк

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано по Львівська область

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  311. Фото Максим Поляков

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 37% випадків 72% Присутність

  312. Фото Андрій Помазанов

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 21% випадків 95% Присутність

  313. Фото Олександр Пономарьов

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 24% випадків 72% Присутність

  314. Фото Михайло Поплавський

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 24% випадків 40% Присутність

  315. Фото Ігор Попов

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 7,2% випадків 80% Присутність

  316. Фото Олексій Порошенко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 16% випадків 94% Присутність

  317. Фото Олександр Пресман

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

    Проти фракції у 9,3% випадків 68% Присутність

  318. Фото Олександр Присяжнюк

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 28% випадків 80% Присутність

  319. Фото Оксана Продан

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 45% випадків 81% Присутність

  320. Фото Вікторія Пташник

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 27% випадків 92% Присутність

  321. Фото Вадим Рабінович

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 14% випадків 33% Присутність

  322. Фото Віктор Развадовський

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 35% випадків 78% Присутність

  323. Фото Олександр Ревега

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 12% випадків 92% Присутність

  324. Фото Андрій Река

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 15% випадків 94% Присутність

  325. Фото Іван Рибак

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 27% випадків 94% Присутність

  326. Фото Сергій Рибалка

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 13% випадків 75% Присутність

  327. Фото Євген Рибчинський

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по м. Київ

    Проти фракції у 39% випадків 72% Присутність

  328. Фото Тетяна Ричкова

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 21% випадків 94% Присутність

  329. Фото Павло Різаненко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

    Проти фракції у 24% випадків 89% Присутність

  330. Фото Борислав Розенблат

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 17% випадків 98% Присутність

  331. Фото Анна Романова

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 13% випадків 90% Присутність

  332. Фото Олександр Романовський

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 16% випадків 88% Присутність

  333. Фото Віктор Романюк

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

    Проти фракції у 26% випадків 88% Присутність

  334. Фото Роман Романюк

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 18% випадків 88% Присутність

  335. Фото Сергій Рудик

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 34% випадків 86% Присутність

  336. Фото Олексій Рябчин

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 14% випадків 78% Присутність

  337. Фото Петро Сабашук

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 23% випадків 56% Присутність

  338. Фото Максим Саврасов

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 15% випадків 91% Присутність

  339. Фото Надія Савченко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 33% випадків 15% Присутність

  340. Фото Юрій Савчук

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 24% випадків 59% Присутність

  341. Фото Сергій Сажко

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

    Проти фракції у 47% випадків 87% Присутність

  342. Фото Дмитро Святаш

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 11% випадків 67% Присутність

  343. Фото Владислав Севрюков

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 13% випадків 98% Присутність

  344. Фото Роман Семенуха

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 9,0% випадків 90% Присутність

  345. Фото Семен Семенченко

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 22% випадків 45% Присутність

  346. Фото Руслан Сидорович

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 26% випадків 87% Присутність

  347. Фото Вадим Сидорчук

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 14% випадків 88% Присутність

  348. Фото Денис Силантьєв

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 7,9% випадків 93% Присутність

  349. Фото Оксана Сироїд

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 35% випадків 81% Присутність

  350. Фото Ірина Сисоєнко

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 16% випадків 72% Присутність

  351. Фото Микола Скорик

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 29% випадків 31% Присутність

  352. Фото Олексій Скрипник

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 26% випадків 80% Присутність

  353. Фото Сергій Скуратовський

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 13% випадків 72% Присутність

  354. Фото Єгор Соболєв

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 15% випадків 95% Присутність

  355. Фото Сергій Соболєв

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 12% випадків 70% Присутність

  356. Фото Юрій Соловей

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 23% випадків 92% Присутність

  357. Фото Юрій Солод

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

    Проти фракції у 13% випадків 67% Присутність

  358. Фото Руслан Сольвар

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

    Проти фракції у 39% випадків 78% Присутність

  359. Фото Володимир Соляр

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 12% випадків 83% Присутність

  360. Фото Олена Сотник

    Член фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 18% випадків 68% Присутність

  361. Фото Олександр Сочка

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 8,7% випадків 87% Присутність

  362. Фото Олександр Співаковський

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 20% випадків 96% Присутність

  363. Фото Іван Спориш

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 12% випадків 100% Присутність

  364. Фото Віталій Сташук

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по м. Київ

    Проти фракції у 28% випадків 95% Присутність

  365. Фото Дмитро Стеценко

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 13% випадків 96% Присутність

  366. Фото Олександр Сугоняко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Сумська область

    Проти фракції у 25% випадків 91% Присутність

  367. Фото Олександр Супруненко

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 39% випадків 74% Присутність

  368. Фото Ірина Суслова

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

    Проти фракції у 31% випадків 50% Присутність

  369. Фото Вікторія Сюмар

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 27% випадків 86% Присутність

  370. Фото Борис Тарасюк

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 11% випадків 85% Присутність

  371. Фото Сергій Тарута

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 53% випадків 63% Присутність

  372. Фото Андрій Тетерук

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 15% випадків 90% Присутність

  373. Фото Юлія Тимошенко

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 16% випадків 47% Присутність

  374. Фото Юрій Тимошенко

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 13% випадків 86% Присутність

  375. Фото Дмитро Тимчук

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 18% випадків 83% Присутність

  376. Фото Григорій Тіміш

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 16% випадків 97% Присутність

  377. Фото Геннадій Ткачук

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 30% випадків 86% Присутність

  378. Фото Олександр Третьяков

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по м. Київ

    Проти фракції у 35% випадків 94% Присутність

  379. Фото Сергій Тригубенко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 53% випадків 73% Присутність

  380. Фото Павло Унгурян

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 25% випадків 82% Присутність

  381. Фото Олександр Урбанський

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

    Проти фракції у 26% випадків 85% Присутність

  382. Фото Костянтин Усов

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 45% випадків 69% Присутність

  383. Фото Сергій Фаєрмарк

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 25% випадків 89% Присутність

  384. Фото Микола Федорук

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 13% випадків 96% Присутність

  385. Фото Олександр Фельдман

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 40% випадків 29% Присутність

  386. Фото Ірина Фріз

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 17% випадків 98% Присутність

  387. Фото Микола Фролов

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 12% випадків 88% Присутність

  388. Фото Іван Фурсін

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Одеська область

    Проти фракції у 20% випадків 63% Присутність

  389. Фото Сергій Хлань

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 31% випадків 95% Присутність

  390. Фото Михайло Хміль

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 19% випадків 84% Присутність

  391. Фото Віталій Хомутиннік

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 6,7% випадків 89% Присутність

  392. Фото Геннадій Чекіта

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

    Проти фракції у 45% випадків 73% Присутність

  393. Фото Віталій Чепинога

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 82% випадків 30% Присутність

  394. Фото Ольга Червакова

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 17% випадків 97% Присутність

  395. Фото Олександр Черненко

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  396. Фото Юрій Чижмарь

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 17% випадків 72% Присутність

  397. Фото Тетяна Чорновол

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 25% випадків 93% Присутність

  398. Фото Рефат Чубаров

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 34% випадків 79% Присутність

  399. Фото Віктор Чумак

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 43% випадків 84% Присутність

  400. Фото Юрій Шаповалов

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 29% випадків 74% Присутність

  401. Фото Сергій Шахов

    Член фракції Група "Воля народу", обрано по Луганська область

    Проти фракції у 40% випадків 86% Присутність

  402. Фото Григорій Шверк

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 21% випадків 97% Присутність

  403. Фото Віктор Шевченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 33% випадків 94% Присутність

  404. Фото Олександр Шевченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 37% випадків 83% Присутність

  405. Фото Дмитро Шенцев

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Харківська область

    Проти фракції у 15% випадків 46% Присутність

  406. Фото Андрій Шинькович

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 19% випадків 94% Присутність

  407. Фото Андрій Шипко

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 22% випадків 61% Присутність

  408. Фото Володимир Шкварилюк

    Член фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 28% випадків 98% Присутність

  409. Фото Ігор Шкіря

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Донецька область

    Проти фракції у 12% випадків 52% Присутність

  410. Фото Альона Шкрум

    Член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 23% випадків 75% Присутність

  411. Фото Дмитро Шпенов

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 30% випадків 82% Присутність

  412. Фото Ігор Шурма

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 60% випадків 87% Присутність

  413. Фото Нестор Шуфрич

    Член фракції Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 16% випадків 45% Присутність

  414. Фото Юрій-Богдан Шухевич

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

    Проти фракції у 21% випадків 61% Присутність

  415. Фото Ніна Южаніна

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 20% випадків 86% Присутність

  416. Фото Тетяна Юзькова

    Член фракції Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 7,6% випадків 93% Присутність

  417. Фото Тарас Юрик

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 21% випадків 98% Присутність

  418. Фото Оксана Юринець

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

    Проти фракції у 30% випадків 82% Присутність

  419. Фото Петро Юрчишин

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 32% випадків 99% Присутність

  420. Фото Василь Яніцький

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 24% випадків 94% Присутність

  421. Фото Костянтин Яриніч

    Член фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 31% випадків 77% Присутність

  422. Фото Дмитро Ярош

    Член фракції Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 39% випадків 2,8% Присутність

  423. Фото Антон Яценко

    Член фракції Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 15% випадків 77% Присутність