1. Фото Роман Іванісов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 24% випадків 100% Присутність

  2. Фото Михайло Ананченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 100% Присутність

  3. Фото Олександр Бакумов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 9,0% випадків 100% Присутність

  4. Фото Володимир Ватрас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,0% випадків 100% Присутність

  5. Фото Оксана Гринчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,2% випадків 100% Присутність

  6. Фото Андрій Задорожний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 100% Присутність

  7. Фото Максим Заремський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 4,9% випадків 100% Присутність

  8. Фото Володимир Захарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 9,4% випадків 100% Присутність

  9. Фото Юрій Здебський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 5,2% випадків 100% Присутність

  10. Фото Сергій Кальченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,8% випадків 100% Присутність

  11. Фото Микола Кириченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,3% випадків 100% Присутність

  12. Фото Олена Криворучкіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,9% випадків 100% Присутність

  13. Фото Михайло Крячко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 100% Присутність

  14. Фото В'ячеслав Медяник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 17% випадків 100% Присутність

  15. Фото Павло Мельник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 17% випадків 100% Присутність

  16. Фото Олександр Мережко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 100% Присутність

  17. Фото Денис Монастирський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 100% Присутність

  18. Фото Ігор Мурдій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 24% випадків 100% Присутність

  19. Фото Артем Нагаєвський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,5% випадків 100% Присутність

  20. Фото Максим Павлюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,7% випадків 100% Присутність

  21. Фото Олександр Пасічний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 8,0% випадків 100% Присутність

  22. Фото Володимир Тимофійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 10% випадків 100% Присутність

  23. Фото Галина Третьякова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 24% випадків 100% Присутність

  24. Фото Маргарита Шол

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 100% Присутність

  25. Фото Сергій Штепа

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 28% випадків 100% Присутність

  26. Фото Ірина Борзова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 11% випадків 100% Присутність

  27. Фото Лада Булах

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,2% випадків 100% Присутність

  28. Фото Максим Дирдін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 8,8% випадків 100% Присутність

  29. Фото Артем Дмитрук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 11% випадків 100% Присутність

  30. Фото Юлія Діденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 100% Присутність

  31. Фото Ігор Копитін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 3,0% випадків 100% Присутність

  32. Фото Андрій Костін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,9% випадків 100% Присутність

  33. Фото Олексій Леонов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 9,3% випадків 100% Присутність

  34. Фото Олександр Літвінов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 5,9% випадків 100% Присутність

  35. Фото Владлен Неклюдов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 100% Присутність

  36. Фото Тетяна Рябуха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 12% випадків 100% Присутність

  37. Фото Дмитро Соломчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 100% Присутність

  38. Фото Вадим Струневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 100% Присутність

  39. Фото Мар'яна Безугла

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 11% випадків 100% Присутність

  40. Фото Євгеній Брагар

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 100% Присутність

  41. Фото Дар'я Володіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 100% Присутність

  42. Фото Юрій Камельчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 15% випадків 100% Присутність

  43. Фото Ольга Коваль

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 100% Присутність

  44. Фото Анна Колісник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,4% випадків 100% Присутність

  45. Фото Юрій Корявченков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 6,9% випадків 100% Присутність

  46. Фото Володимир Крейденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 100% Присутність

  47. Фото Сергій Литвиненко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 14% випадків 100% Присутність

  48. Фото Віктор М'ялик

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 40% випадків 100% Присутність

  49. Фото Георгій Мазурашу

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 9,8% випадків 100% Присутність

  50. Фото Михайло Новіков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 100% Присутність

  51. Фото Юлія Овчинникова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,7% випадків 100% Присутність

  52. Фото Петро Павловський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 100% Присутність

  53. Фото Олександр Салійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 100% Присутність

  54. Фото Микола Стефанчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 4,3% випадків 100% Присутність

  55. Фото Артем Чорноморов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 12% випадків 100% Присутність

  56. Фото Олег Арсенюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 11% випадків 100% Присутність

  57. Фото Ігор Герасименко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 8,0% випадків 100% Присутність

  58. Фото Олексій Ковальов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 18% випадків 100% Присутність

  59. Фото Анатолій Костюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,6% випадків 100% Присутність

  60. Фото Василь Мокан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 7,6% випадків 100% Присутність

  61. Фото Марина Нікітіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 7,3% випадків 100% Присутність

  62. Фото Олег Воронько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 14% випадків 100% Присутність

  63. Фото Мар'ян Заблоцький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 25% випадків 100% Присутність

  64. Фото Ігор Марчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 5,1% випадків 100% Присутність

  65. Фото Кирилл Нестеренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 22% випадків 100% Присутність

  66. Фото Максим Перебийніс

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 5,1% випадків 100% Присутність

  67. Фото Вячеслав Рубльов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 30% випадків 100% Присутність

  68. Фото Павло Халімон

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 100% Присутність

  69. Фото Олена Лис

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 5,1% випадків 100% Присутність

  70. Фото Анна Пуртова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 11% випадків 100% Присутність

  71. Фото Роман Соха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 9,3% випадків 100% Присутність

  72. Фото Віталій Безгін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 99% Присутність

  73. Фото Данило Гетманцев

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 26% випадків 99% Присутність

  74. Фото Сергій Гривко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 19% випадків 99% Присутність

  75. Фото Артем Кунаєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,3% випадків 99% Присутність

  76. Фото Олена Хоменко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 99% Присутність

  77. Фото Михайло Цимбалюк

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 23% випадків 99% Присутність

  78. Фото Лариса Білозір

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 49% випадків 99% Присутність

  79. Фото Андрій Жупанин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 17% випадків 99% Присутність

  80. Фото Роман Каптєлов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 13% випадків 99% Присутність

  81. Фото Артем Культенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 99% Присутність

  82. Фото Вікторія Подгорна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 19% випадків 99% Присутність

  83. Фото Руслан Стефанчук

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 58% випадків 99% Присутність

  84. Фото Дмитро Чорний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 22% випадків 99% Присутність

  85. Фото Володимир Козак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 99% Присутність

  86. Фото Олена Мошенець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,6% випадків 99% Присутність

  87. Фото Святослав Юраш

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 99% Присутність

  88. Фото Олександр Аліксійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 16% випадків 99% Присутність

  89. Фото Олег Колєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 24% випадків 99% Присутність

  90. Фото Олег Дунда

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 31% випадків 99% Присутність

  91. Фото Елла Рєпіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,8% випадків 99% Присутність

  92. Фото Степан Чернявський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 14% випадків 99% Присутність

  93. Фото Іван Шинкаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 99% Присутність

  94. Фото Богдан Яременко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 17% випадків 99% Присутність

  95. Фото Ігор Василів

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 21% випадків 99% Присутність

  96. Фото Валерій Колюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 19% випадків 99% Присутність

  97. Фото Олена Копанчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 7,7% випадків 99% Присутність

  98. Фото Олексій Мовчан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 18% випадків 99% Присутність

  99. Фото Дмитро Припутень

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 99% Присутність

  100. Фото Олександр Корнієнко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 17% випадків 99% Присутність

  101. Фото Юрій Кузбит

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 10% випадків 99% Присутність

  102. Фото Микола Задорожній

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 14% випадків 99% Присутність

  103. Фото Анатолій Остапенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 99% Присутність

  104. Фото Сергій Іонушас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 99% Присутність

  105. Фото Анатолій Бурміч

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 33% випадків 99% Присутність

  106. Фото Олег Бондаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 99% Присутність

  107. Фото Ірина Венедіктова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 99% Присутність

  108. Фото Ольга Савченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 27% випадків 99% Присутність

  109. Фото Павло Сушко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,2% випадків 99% Присутність

  110. Фото Андрій Парубій

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 32% випадків 99% Присутність

  111. Фото Анастасія Ляшенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 25% випадків 99% Присутність

  112. Фото Андрій Клочко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 17% випадків 98% Присутність

  113. Фото Олександр Маріковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 98% Присутність

  114. Фото Олександр Ткаченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 19% випадків 98% Присутність

  115. Фото Микола Величкович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 40% випадків 98% Присутність

  116. Фото Роман Бабій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 98% Присутність

  117. Фото Богдан Кицак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 4,6% випадків 98% Присутність

  118. Фото Ганна Лічман

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 8,3% випадків 98% Присутність

  119. Фото Ігор Негулевський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 26% випадків 98% Присутність

  120. Фото Дмитро Разумков

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 56% випадків 98% Присутність

  121. Фото Тетяна Циба

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 98% Присутність

  122. Фото Олександр Сова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 98% Присутність

  123. Фото Михайло Бондар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 44% випадків 98% Присутність

  124. Фото Руслан Горбенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 28% випадків 98% Присутність

  125. Фото Володимир Кабаченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 19% випадків 98% Присутність

  126. Фото Артем Ковальов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 98% Присутність

  127. Фото Галина Янченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 98% Присутність

  128. Фото Дмитро Нальотов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 7,7% випадків 98% Присутність

  129. Фото Дмитро Кисилевський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 9,5% випадків 98% Присутність

  130. Фото Аліна Загоруйко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 98% Присутність

  131. Фото Євгенія Кравчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 98% Присутність

  132. Фото Максим Пашковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 9,1% випадків 98% Присутність

  133. Фото Володимир Гевко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 12% випадків 98% Присутність

  134. Фото Олексій Устенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 34% випадків 98% Присутність

  135. Фото Федір Христенко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 13% випадків 98% Присутність

  136. Фото Петро Юрчишин

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 24% випадків 98% Присутність

  137. Фото Степан Кубів

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 16% випадків 97% Присутність

  138. Фото Ірина Аллахвердієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 97% Присутність

  139. Фото Олександр Кабанов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 97% Присутність

  140. Фото Давид Арахамія

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 24% випадків 97% Присутність

  141. Фото Дмитро Любота

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 97% Присутність

  142. Фото Сергій Северин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 21% випадків 97% Присутність

  143. Фото Остап Шипайло

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 27% випадків 97% Присутність

  144. Фото Олександр Ковальчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 11% випадків 97% Присутність

  145. Фото Юрій Кісєль

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,8% випадків 97% Присутність

  146. Фото Роман Грищук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 9,4% випадків 97% Присутність

  147. Фото Микола Кучер

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 19% випадків 97% Присутність

  148. Фото Володимир Іванов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 13% випадків 97% Присутність

  149. Фото Максим Березін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 14% випадків 97% Присутність

  150. Фото Сергій Демченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 14% випадків 97% Присутність

  151. Фото Роксолана Підласа

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 97% Присутність

  152. Фото Іван Юнаков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 97% Присутність

  153. Фото Тарас Тарасенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 97% Присутність

  154. Фото Орест Саламаха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 12% випадків 97% Присутність

  155. Фото Іван Чайківський

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 36% випадків 97% Присутність

  156. Фото Зіновій Андрійович

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 13% випадків 97% Присутність

  157. Фото Андрій Богданець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 20% випадків 97% Присутність

  158. Фото Андрій Холодов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 97% Присутність

  159. Фото Юрій Загородній

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 57% випадків 97% Присутність

  160. Фото Олександр Куницький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 25% випадків 97% Присутність

  161. Фото Юлія Яцик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 17% випадків 97% Присутність

  162. Фото Сергій Бабак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 27% випадків 97% Присутність

  163. Фото Ірина Верещук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 24% випадків 97% Присутність

  164. Фото Віктор Медведчук

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 12% випадків 97% Присутність

  165. Фото Євген Пивоваров

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 12% випадків 97% Присутність

  166. Фото Олександр Федієнко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 96% Присутність

  167. Фото Марина Бардіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 96% Присутність

  168. Фото Валентин Наливайченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 22% випадків 96% Присутність

  169. Фото Денис Герман

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 18% випадків 96% Присутність

  170. Фото Микола Люшняк

    Член фракції Позафракційні, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 20% випадків 96% Присутність

  171. Фото Неллі Яковлєва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  172. Фото Олена Вінтоняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 96% Присутність

  173. Фото Олександр Дануца

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  174. Фото Тетяна Грищенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 16% випадків 96% Присутність

  175. Фото Гео Лерос

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 27% випадків 96% Присутність

  176. Фото Євгеній Шевченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 18% випадків 96% Присутність

  177. Фото Володимир Цабаль

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  178. Фото Григорій Мамка

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 35% випадків 96% Присутність

  179. Фото Андрій Стріхарський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 18% випадків 96% Присутність

  180. Фото Валерій Стернійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 95% Присутність

  181. Фото Юрій Арістов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 95% Присутність

  182. Фото Валерій Божик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  183. Фото Сергій Алєксєєв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 27% випадків 95% Присутність

  184. Фото Єлізавета Богуцька

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 95% Присутність

  185. Фото Єлизавета Ясько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 95% Присутність

  186. Фото Олександр Гайду

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 9,9% випадків 95% Присутність

  187. Фото Андрій Мотовиловець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 30% випадків 95% Присутність

  188. Фото Олександр Скічко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 15% випадків 95% Присутність

  189. Фото Микола Сольський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 26% випадків 95% Присутність

  190. Фото Дмитро Лубінець

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 21% випадків 95% Присутність

  191. Фото Сергій Колебошин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 16% випадків 95% Присутність

  192. Фото Сергій Бунін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 9,4% випадків 95% Присутність

  193. Фото Михайло Макаренко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 45% випадків 95% Присутність

  194. Фото Олег Марусяк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 95% Присутність

  195. Фото Наталія Приходько

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 41% випадків 95% Присутність

  196. Фото Ганна Бондар

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 13% випадків 94% Присутність

  197. Фото Максим Бужанський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 32% випадків 94% Присутність

  198. Фото Ярослав Железняк

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 35% випадків 94% Присутність

  199. Фото Антон Поляков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 18% випадків 94% Присутність

  200. Фото Анна Скороход

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 38% випадків 94% Присутність

  201. Фото Ірина Фріз

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 24% випадків 94% Присутність

  202. Фото Юрій Мисягін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 13% випадків 94% Присутність

  203. Фото Микола Тищенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 16% випадків 94% Присутність

  204. Фото Максим Зуєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 11% випадків 94% Присутність

  205. Фото Соломія Бобровська

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 22% випадків 94% Присутність

  206. Фото Павло Павліш

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 29% випадків 94% Присутність

  207. Фото Юлія Гришина

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 94% Присутність

  208. Фото Олександр Копиленко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 30% випадків 94% Присутність

  209. Фото Олексій Красов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 9,0% випадків 94% Присутність

  210. Фото Олена Шуляк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 94% Присутність

  211. Фото Максим Ткаченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 94% Присутність

  212. Фото Олександр Качний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 27% випадків 94% Присутність

  213. Фото Роман Мулик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 94% Присутність

  214. Фото Руслан Князевич

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 34% випадків 94% Присутність

  215. Фото Роман Лозинський

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 93% Присутність

  216. Фото Галина Михайлюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,5% випадків 93% Присутність

  217. Фото Дмитро Наталуха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 27% випадків 93% Присутність

  218. Фото Ольга Василевська-Смаглюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 26% випадків 93% Присутність

  219. Фото Тетяна Плачкова

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 43% випадків 93% Присутність

  220. Фото Анастасія Красносільська

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 28% випадків 93% Присутність

  221. Фото Сергій Швець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 18% випадків 93% Присутність

  222. Фото Олександр Горобець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 11% випадків 93% Присутність

  223. Фото Богдан Торохтій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 17% випадків 93% Присутність

  224. Фото Анатолій Драбовський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 12% випадків 93% Присутність

  225. Фото Олександр Колтунович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 19% випадків 93% Присутність

  226. Фото Ігор Кривошеєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 17% випадків 93% Присутність

  227. Фото Вікторія Вагнєр

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 12% випадків 93% Присутність

  228. Фото Сергій Мінько

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 41% випадків 93% Присутність

  229. Фото Дмитро Костюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 17% випадків 93% Присутність

  230. Фото Ярослав Рущишин

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 13% випадків 92% Присутність

  231. Фото Олександр Ткаченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 30% випадків 92% Присутність

  232. Фото Олександр Трухін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 29% випадків 92% Присутність

  233. Фото Валерій Лунченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 17% випадків 92% Присутність

  234. Фото Олексій Гончаренко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 17% випадків 92% Присутність

  235. Фото Валерій Зуб

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 28% випадків 92% Присутність

  236. Фото Оксана Дмитрієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 92% Присутність

  237. Фото Марія Мезенцева

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 15% випадків 92% Присутність

  238. Фото Ольга Совгиря

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 92% Присутність

  239. Фото Галина Васильченко

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 20% випадків 92% Присутність

  240. Фото Олексій Кучер

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 6,4% випадків 92% Присутність

  241. Фото Микита Потураєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 92% Присутність

  242. Фото Федір Веніславський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 92% Присутність

  243. Фото Вадим Галайчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,5% випадків 92% Присутність

  244. Фото Геннадій Касай

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 20% випадків 92% Присутність

  245. Фото Вікторія Кінзбурська

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 6,5% випадків 92% Присутність

  246. Фото Ігор Фріс

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 22% випадків 92% Присутність

  247. Фото Андрій Іванчук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 22% випадків 91% Присутність

  248. Фото Олександр Горенюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 9,5% випадків 91% Присутність

  249. Фото Павло Фролов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 91% Присутність

  250. Фото Павло Бакунець

    Член фракції Позафракційні, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 39% випадків 91% Присутність

  251. Фото Владислав Бородін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 16% випадків 91% Присутність

  252. Фото Олег Тарасов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 25% випадків 91% Присутність

  253. Фото Ярослав Юрчишин

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 9,8% випадків 91% Присутність

  254. Фото Олександр Качура

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 91% Присутність

  255. Фото Ренат Кузьмін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 18% випадків 91% Присутність

  256. Фото Володимир Воронов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 91% Присутність

  257. Фото Софія Федина

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 11% випадків 91% Присутність

  258. Фото Ніна Южаніна

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 18% випадків 90% Присутність

  259. Фото Микола Княжицький

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 19% випадків 90% Присутність

  260. Фото Вікторія Сюмар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 17% випадків 90% Присутність

  261. Фото Ігор Васильєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 28% випадків 90% Присутність

  262. Фото Олексій Кузнєцов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 5,0% випадків 90% Присутність

  263. Фото Валерій Давиденко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 30% випадків 90% Присутність

  264. Фото Інна Совсун

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 28% випадків 90% Присутність

  265. Фото Ольга Стефанишина

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 15% випадків 90% Присутність

  266. Фото Сергій Нагорняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 27% випадків 90% Присутність

  267. Фото Андрій Осадчук

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 33% випадків 90% Присутність

  268. Фото Олег Синютка

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  269. Фото Арсеній Пушкаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,4% випадків 90% Присутність

  270. Фото Олег Макаров

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 24% випадків 90% Присутність

  271. Фото Олег Семінський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 9,5% випадків 90% Присутність

  272. Фото Руслан Требушкін

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 34% випадків 90% Присутність

  273. Фото Олександр Юрченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 22% випадків 89% Присутність

  274. Фото Ігор Молоток

    Член фракції Позафракційні, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 18% випадків 89% Присутність

  275. Фото Олександр Матусевич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 17% випадків 89% Присутність

  276. Фото Ігор Колихаєв

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 31% випадків 89% Присутність

  277. Фото Михайло Лаба

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 5,6% випадків 89% Присутність

  278. Фото Михайло Папієв

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 20% випадків 89% Присутність

  279. Фото Ірина Констанкевич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 26% випадків 89% Присутність

  280. Фото Сергій Ларін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 10% випадків 89% Присутність

  281. Фото Максим Гузенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 15% випадків 89% Присутність

  282. Фото Ахтем Чийгоз

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 35% випадків 89% Присутність

  283. Фото Єгор Чернєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 88% Присутність

  284. Фото Дмитро Микиша

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 7,0% випадків 88% Присутність

  285. Фото Олександр Ковальов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 42% випадків 88% Присутність

  286. Фото Роман Костенко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 13% випадків 88% Присутність

  287. Фото Борис Приходько

    Член фракції Позафракційні, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 55% випадків 88% Присутність

  288. Фото Сергій Кузьміних

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 27% випадків 88% Присутність

  289. Фото Сергій Вельможний

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 42% випадків 88% Присутність

  290. Фото Олександр Сухов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 42% випадків 88% Присутність

  291. Фото Микола Галушко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 32% випадків 87% Присутність

  292. Фото Ольга Саладуха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 87% Присутність

  293. Фото Андрій Боблях

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 5,1% випадків 87% Присутність

  294. Фото Михайло Радуцький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 30% випадків 87% Присутність

  295. Фото Павло Якименко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 32% випадків 87% Присутність

  296. Фото Вікторія Гриб

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 63% випадків 87% Присутність

  297. Фото Олександр Кубраков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,4% випадків 87% Присутність

  298. Фото Владіслав Поляк

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 30% випадків 87% Присутність

  299. Фото Муса Магомедов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 47% випадків 87% Присутність

  300. Фото Андрій Герус

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 86% Присутність

  301. Фото Володимир Кальцев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 86% Присутність

  302. Фото Людмила Марченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 86% Присутність

  303. Фото Андрій Пузійчук

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 18% випадків 86% Присутність

  304. Фото Ігор Палиця

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 27% випадків 86% Присутність

  305. Фото Оксана Савчук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 54% випадків 86% Присутність

  306. Фото Марія Іонова

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 19% випадків 86% Присутність

  307. Фото Володимир Мороз

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 41% випадків 86% Присутність

  308. Фото Костянтин Касай

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 14% випадків 86% Присутність

  309. Фото Артур Герасимов

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 42% випадків 86% Присутність

  310. Фото Олексій Жмеренецький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 12% випадків 86% Присутність

  311. Фото Олександр Лукашев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 40% випадків 85% Присутність

  312. Фото Валерій Гнатенко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 52% випадків 85% Присутність

  313. Фото Юрій Павленко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 20% випадків 85% Присутність

  314. Фото Іванна Климпуш-Цинцадзе

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 22% випадків 85% Присутність

  315. Фото Василь Німченко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 27% випадків 85% Присутність

  316. Фото Михайло Волинець

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 33% випадків 85% Присутність

  317. Фото Дмитро Гурін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 32% випадків 85% Присутність

  318. Фото Володимир Арешонков

    Член фракції Позафракційні, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 25% випадків 85% Присутність

  319. Фото Ростислав Тістик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 85% Присутність

  320. Фото Петро Порошенко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 64% випадків 85% Присутність

  321. Фото Максим Єфімов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 23% випадків 84% Присутність

  322. Фото Іван Калаур

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,7% випадків 84% Присутність

  323. Фото Юлія Клименко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 20% випадків 84% Присутність

  324. Фото Сергій Магера

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 63% випадків 84% Присутність

  325. Фото Олександр Пономарьов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 14% випадків 84% Присутність

  326. Фото Едуард Прощук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 13% випадків 84% Присутність

  327. Фото Григорій Суркіс

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 16% випадків 84% Присутність

  328. Фото Суто Мамоян

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 23% випадків 84% Присутність

  329. Фото Віктор Чорний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 39% випадків 84% Присутність

  330. Фото Юрій Бойко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 11% випадків 83% Присутність

  331. Фото Леся Забуранна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 19% випадків 83% Присутність

  332. Фото Роберт Горват

    Член фракції Позафракційні, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 18% випадків 83% Присутність

  333. Фото Михайло Забродський

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 18% випадків 83% Присутність

  334. Фото Артем Дубнов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 24% випадків 83% Присутність

  335. Фото Ярослав Дубневич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 19% випадків 83% Присутність

  336. Фото Ірина Геращенко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 41% випадків 83% Присутність

  337. Фото Сергій Шахов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 18% випадків 83% Присутність

  338. Фото Ростислав Павленко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 13% випадків 83% Присутність

  339. Фото Олег Мейдич

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 28% випадків 83% Присутність

  340. Фото Яна Зінкевич

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 27% випадків 82% Присутність

  341. Фото Сергій Рахманін

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 30% випадків 82% Присутність

  342. Фото Юлій Іоффе

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 17% випадків 82% Присутність

  343. Фото Тарас Козак

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 16% випадків 81% Присутність

  344. Фото Дмитро Шпенов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 25% випадків 81% Присутність

  345. Фото Віктор Балога

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 51% випадків 81% Присутність

  346. Фото Євген Петруняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 17% випадків 81% Присутність

  347. Фото Антоніна Славицька

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 43% випадків 80% Присутність

  348. Фото Олександр Герега

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 25% випадків 80% Присутність

  349. Фото Любов Шпак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 6,3% випадків 80% Присутність

  350. Фото Василь Петьовка

    Член фракції Позафракційні, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 24% випадків 80% Присутність

  351. Фото Олексій Кучеренко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 33% випадків 80% Присутність

  352. Фото Наталія Піпа

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 19% випадків 80% Присутність

  353. Фото Андрій Кіт

    Член фракції Позафракційні, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 25% випадків 80% Присутність

  354. Фото Тарас Батенко

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 22% випадків 80% Присутність

  355. Фото Ілля Кива

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 31% випадків 79% Присутність

  356. Фото Кіра Рудик

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 20% випадків 79% Присутність

  357. Фото Іван Кириленко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 11% випадків 78% Присутність

  358. Фото Юрій Шаповалов

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 20% випадків 78% Присутність

  359. Фото Юрій Заславський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,1% випадків 78% Присутність

  360. Фото Ігор Кісільов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 23% випадків 78% Присутність

  361. Фото Віталій Борт

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 29% випадків 78% Присутність

  362. Фото Наталія Королевська

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 11% випадків 77% Присутність

  363. Фото Рустем Умєров

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 39% випадків 77% Присутність

  364. Фото Андрій Ніколаєнко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 31% випадків 77% Присутність

  365. Фото Олександра Устінова

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 17% випадків 77% Присутність

  366. Фото Ольга Руденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 77% Присутність

  367. Фото Андрій Одарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 9,8% випадків 77% Присутність

  368. Фото Ігор Гузь

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 12% випадків 77% Присутність

  369. Фото Геннадій Вацак

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 32% випадків 76% Присутність

  370. Фото Андрій Лопушанський

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 30% випадків 76% Присутність

  371. Фото Сергій Лабазюк

    Член фракції Позафракційні, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 18% випадків 76% Присутність

  372. Фото Ігор Васильковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 26% випадків 76% Присутність

  373. Фото Володимир Ар'єв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 75% Присутність

  374. Фото Євген Яковенко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 58% випадків 75% Присутність

  375. Фото Максим Саврасов

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 12% випадків 75% Присутність

  376. Фото Сергій Соболєв

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 14% випадків 75% Присутність

  377. Фото Вадим Івченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 15% випадків 75% Присутність

  378. Фото Людмила Буймістер

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 14% випадків 74% Присутність

  379. Фото Антон Кіссе

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 32% випадків 74% Присутність

  380. Фото Ольга Бєлькова

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 27% випадків 74% Присутність

  381. Фото Сергій Рудик

    Член фракції Позафракційні, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 25% випадків 73% Присутність

  382. Фото Степан Івахів

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 10% випадків 72% Присутність

  383. Фото Святослав Вакарчук

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 46% випадків 72% Присутність

  384. Фото Іван Крулько

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 71% Присутність

  385. Фото Костянтин Бондарєв

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 37% випадків 71% Присутність

  386. Фото Олександр Абдуллін

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 19% випадків 71% Присутність

  387. Фото Ігор Абрамович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 11% випадків 70% Присутність

  388. Фото Сергій Тарута

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 29% випадків 70% Присутність

  389. Фото Віктор Бондар

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 9,2% випадків 70% Присутність

  390. Фото Олена Кондратюк

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 17% випадків 69% Присутність

  391. Фото Альона Шкрум

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 17% випадків 69% Присутність

  392. Фото Олег Волошин

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 36% випадків 69% Присутність

  393. Фото Юлія Льовочкіна

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 8,8% випадків 68% Присутність

  394. Фото Антон Яценко

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 14% випадків 68% Присутність

  395. Фото Анатолій Урбанський

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 39% випадків 67% Присутність

  396. Фото Мустафа Джемілєв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 27% випадків 67% Присутність

  397. Фото Микола Бабенко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Київська область

    Проти фракції у 28% випадків 67% Присутність

  398. Фото Андрій Деркач

    Член фракції Позафракційні, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 35% випадків 65% Присутність

  399. Фото Сергій Дунаєв

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 16% випадків 65% Присутність

  400. Фото Олег Кулініч

    Член фракції Позафракційні, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 46% випадків 63% Присутність

  401. Фото Нестор Шуфрич

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 14% випадків 63% Присутність

  402. Фото Жан Беленюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 17% випадків 61% Присутність

  403. Фото Анжеліка Лабунська

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 29% випадків 60% Присутність

  404. Фото Олександр Завітневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,8% випадків 59% Присутність

  405. Фото Леся Василенко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 22% випадків 59% Присутність

  406. Фото Юрій Солод

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 12% випадків 58% Присутність

  407. Фото Валерій Дубіль

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 12% випадків 57% Присутність

  408. Фото Олександр Дубінський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 58% випадків 57% Присутність

  409. Фото Дмитро Шенцев

    Член фракції Позафракційні, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 55% Присутність

  410. Фото Вадим Новинський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 14% випадків 53% Присутність

  411. Фото Андрій Кожем'якін

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 49% Присутність

  412. Фото Вадим Столар

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 14% випадків 47% Присутність

  413. Фото Олександр Пузанов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 21% випадків 46% Присутність

  414. Фото Григорій Немиря

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 20% випадків 46% Присутність

  415. Фото Олесь Довгий

    Член фракції Позафракційні, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 24% випадків 41% Присутність

  416. Фото Юлія Тимошенко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 13% випадків 40% Присутність

  417. Фото Олександр Фельдман

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 19% випадків 39% Присутність

  418. Фото Віталій Данілов

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 21% випадків 33% Присутність

  419. Фото Сергій Власенко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 23% випадків 33% Присутність

  420. Фото Дмитро Ісаєнко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 36% випадків 32% Присутність

  421. Фото Микола Скорик

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 35% випадків 27% Присутність

  422. Фото Сергій Льовочкін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 21% випадків 27% Присутність

  423. Фото Вадим Рабінович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 16% випадків 16% Присутність