Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 157 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група За майбутнє (100% явки) 5 Так 0 Ні 2 Утрималися 16 Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Позафракційні (88% явки) 14 Так 0 Ні 1 Утрималися 14 Не голосували
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Вікторія Гриб Луганська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (83% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (90% явки) 6 Так 0 Ні 8 Утрималися 4 Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Рущишин Львівська область Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (89% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (77% явки) 10 Так 0 Ні 5 Утрималися 19 Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (94% явки) 60 Так 16 Ні 124 Утрималися 38 Не голосували
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Людмила Буймістер м. Київ Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Олексій Кучер Харківська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Микола Галушко Київська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дунда Київська область Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Анна Скороход Київська область Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Олександр Горобець Київська область Ні
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Ні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Камельчук Львівська область Ні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Ні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Ні
Антон Поляков Чернігівська область Ні
Олег Семінський Чернігівська область Ні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Сергій Штепа Запорізька область Ні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Арсенюк Черкаська область Не голосували
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Божик Чернівецька область Не голосували
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Васильєв Сумська область Не голосували
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горенюк Одеська область Не голосували
Тетяна Грищенко Житомирська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Артем Дубнов м. Київ Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ковальов Херсонська область Не голосували
Валерій Колюх Київська область Не голосували
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Леонов Одеська область Не голосували
Анастасія Ляшенко Полтавська область Не голосували
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Не голосували
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Стріхарський Черкаська область Не голосували
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко Одеська область Не голосували
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Колебошин Одеська область Відсутні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Михайло Лаба Закарпатська область Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Всього (91% явки) 128 Так 16 Ні 140 Утрималися 102 Не голосували