Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 152 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група За майбутнє (100% явки) 2 Так 0 Ні 3 Утрималися 18 Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Позафракційні (88% явки) 13 Так 0 Ні 7 Утрималися 9 Не голосували
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Вікторія Гриб Луганська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (63% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (85% явки) 12 Так 0 Ні 1 Утрималися 4 Не голосували
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Не голосували
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (68% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 19 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мороз Донецька область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (93% явки) 55 Так 6 Ні 126 Утрималися 47 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Галушко Київська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучер Харківська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Анастасія Ляшенко Полтавська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Швець м. Київ Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Ні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Ні
Орест Саламаха Львівська область Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Арсенюк Черкаська область Не голосували
Ірина Борзова Вінницька область Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Васильєв Сумська область Не голосували
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Герман Дніпропетровська область Не голосували
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Дмитрук Одеська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Геннадій Касай Запорізька область Не голосували
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Кузбит Кіровоградська область Не голосували
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Не голосували
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Не голосували
Павло Мельник Запорізька область Не голосували
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Негулевський Миколаївська область Не голосували
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Антон Поляков Чернігівська область Не голосували
Едуард Прощук Івано-Франківська область Не голосували
Вячеслав Рубльов Волинська область Не голосували
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Скічко Черкаська область Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Соха Запорізька область Не голосували
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Стріхарський Черкаська область Не голосували
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Чорноморов Миколаївська область Не голосували
Євгеній Шевченко Запорізька область Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Яцик Запорізька область Не голосували
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Колебошин Одеська область Відсутні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кузнєцов Луганська область Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Михайло Лаба Закарпатська область Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Всього (88% явки) 126 Так 6 Ні 137 Утрималися 104 Не голосували