Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 85 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група За майбутнє (100% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 14 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Позафракційні (94% явки) 15 Так 0 Ні 1 Утрималися 16 Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Вікторія Гриб Луганська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Руслан Требушкін Донецька область Так
Микола Бабенко Київська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Євген Яковенко Донецька область Не голосували
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
фракція Батьківщина (83% явки) 6 Так 0 Ні 9 Утрималися 5 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (95% явки) 14 Так 0 Ні 3 Утрималися 2 Не голосували
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (96% явки) 1 Так 0 Ні 20 Утрималися 5 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Ірина Луценко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (91% явки) 3 Так 0 Ні 23 Утрималися 14 Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пономарьов Запорізька область Утрималися
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Христенко Донецька область Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (89% явки) 203 Так 1 Ні 3 Утрималися 17 Не голосували
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильковський Одеська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олег Дунда Київська область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Боблях Полтавська область Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Дмитро Гурін м. Київ Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Валерій Зуб Чернігівська область Не голосували
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Ляшенко Полтавська область Не голосували
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Орест Саламаха Львівська область Не голосували
Анна Скороход Київська область Не голосували
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Васильєв Сумська область Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Володимир Гевко Тернопільська область Відсутні
Денис Герман Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Відсутні
Микола Задорожній Сумська область Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Відсутні
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кучер Харківська область Відсутні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Олексій Мовчан Полтавська область Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Всього (91% явки) 251 Так 1 Ні 59 Утрималися 73 Не голосували