Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 136 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група За майбутнє (100% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Ігор Палиця Волинська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Позафракційні (91% явки) 20 Так 0 Ні 2 Утрималися 9 Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Вікторія Гриб Луганська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Вадим Новинський Донецька область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Руслан Требушкін Донецька область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Олександр Сухов Луганська область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (83% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (100% явки) 10 Так 3 Ні 6 Утрималися 1 Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Ні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Ні
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
фракція Європейська солідарність (96% явки) 22 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (95% явки) 34 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Федір Христенко Донецька область Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (96% явки) 2 Так 146 Ні 86 Утрималися 7 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Микола Галушко Київська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Анна Скороход Київська область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Арсенюк Черкаська область Ні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Ні
Мар'яна Безугла м. Київ Ні
Максим Березін Полтавська область Ні
Андрій Богданець Тернопільська область Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Божик Чернівецька область Ні
Ганна Бондар м. Київ Ні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Борзова Вінницька область Ні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Ні
Людмила Буймістер м. Київ Ні
Сергій Бунін Київська область Ні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Ні
Ігор Василів Тернопільська область Ні
Ігор Васильєв Сумська область Ні
Ігор Васильковський Одеська область Ні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Ні
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Воронько Кіровоградська область Ні
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Герасименко Житомирська область Ні
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Гузенко Сумська область Ні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Ні
Максим Дирдін Миколаївська область Ні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Ні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Ні
Леся Забуранна м. Київ Ні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Ні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Задорожній Сумська область Ні
Максим Заремський Чернівецька область Ні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Ні
Юрій Здебський Харківська область Ні
Максим Зуєв Чернігівська область Ні
Роман Іванісов Рівненська область Ні
Володимир Іванов Херсонська область Ні
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Камельчук Львівська область Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Геннадій Касай Запорізька область Ні
Костянтин Касай Полтавська область Ні
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Кицак Житомирська область Ні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Ковальов Херсонська область Ні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Копанчук Хмельницька область Ні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Копитін Миколаївська область Ні
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Ні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Костюк Житомирська область Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Красов Харківська область Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Ні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кузнєцов Луганська область Ні
Сергій Кузьміних Житомирська область Ні
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Куницький Харківська область Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Олексій Леонов Одеська область Ні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Лис Чернівецька область Ні
Сергій Литвиненко Рівненська область Ні
Олександр Літвінов Харківська область Ні
Дмитро Любота Харківська область Ні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Ні
Георгій Мазурашу Чернівецька область Ні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Марчук Хмельницька область Ні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Ні
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Ні
Павло Мельник Запорізька область Ні
Дмитро Микиша Харківська область Ні
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Мовчан Полтавська область Ні
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Ні
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Ні
Дмитро Нальотов Полтавська область Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Одарченко Харківська область Ні
Павло Павліш Херсонська область Ні
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Пасічний Миколаївська область Ні
Максим Пашковський Вінницька область Ні
Максим Перебийніс м. Київ Ні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Ні
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Ні
Антон Поляков Чернігівська область Ні
Анна Пуртова м. Київ Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Вячеслав Рубльов Волинська область Ні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Ні
Орест Саламаха Львівська область Ні
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Стріхарський Черкаська область Ні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Ні
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ткаченко Одеська область Ні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Ні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Ні
Степан Чернявський Одеська область Ні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Штепа Запорізька область Ні
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Яременко м. Київ Ні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Чорноморов Миколаївська область Не голосували
Євгеній Шевченко Запорізька область Не голосували
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Олексій Кучер Харківська область Відсутні
Олег Семінський Чернігівська область Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Всього (95% явки) 122 Так 149 Ні 94 Утрималися 37 Не голосували