Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 96 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група За майбутнє (96% явки) 9 Так 0 Ні 3 Утрималися 10 Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Позафракційні (88% явки) 2 Так 0 Ні 18 Утрималися 10 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Олесь Довгий Кіровоградська область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Валерій Лунченко Закарпатська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Вадим Новинський Донецька область Утрималися
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Руслан Требушкін Донецька область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Борис Приходько Чернігівська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (75% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (95% явки) 0 Так 15 Ні 3 Утрималися 1 Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Ні
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Васильченко Львівська область Ні
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Піпа Львівська область Ні
Ярослав Рущишин Львівська область Ні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Ні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Ні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (96% явки) 0 Так 1 Ні 18 Утрималися 6 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Бондар Львівська область Не голосували
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (91% явки) 22 Так 0 Ні 0 Утрималися 18 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Федір Христенко Донецька область Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (96% явки) 7 Так 27 Ні 199 Утрималися 8 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Людмила Буймістер м. Київ Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Галушко Київська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Ігор Негулевський Миколаївська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Богданець Тернопільська область Ні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Борзова Вінницька область Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Герасименко Житомирська область Ні
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Ні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Задорожній Сумська область Ні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Ні
Юрій Камельчук Львівська область Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кузьміних Житомирська область Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Гузенко Сумська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Дмитро Костюк Житомирська область Не голосували
Вячеслав Рубльов Волинська область Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Олексій Кучер Харківська область Відсутні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (93% явки) 57 Так 43 Ні 241 Утрималися 54 Не голосували