Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 62 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (100% явки) 0 Так 10 Ні 3 Утрималися 4 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Ні
Валерій Давиденко Чернігівська область Ні
Максим Єфімов Донецька область Ні
Андрій Кіт Львівська область Ні
Олександр Ковальов Донецька область Ні
Олег Кулініч Полтавська область Ні
Микола Люшняк Тернопільська область Ні
Борис Приходько Чернігівська область Ні
Олександр Сухов Луганська область Ні
Сергій Шахов Луганська область Ні
Микола Бабенко Київська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
депутатська група За майбутнє (91% явки) 15 Так 0 Ні 1 Утрималися 4 Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Віктор Балога Закарпатська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Ігор Палиця Волинська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (73% явки) 6 Так 0 Ні 9 Утрималися 4 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Вадим Новинський Донецька область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Сергій Рудик Черкаська область Утрималися
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Утрималися
Євген Яковенко Донецька область Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Требушкін Донецька область Так
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Оксана Савчук Івано-Франківська область Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
фракція Батьківщина (83% явки) 0 Так 12 Ні 5 Утрималися 3 Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Мейдич Вінницька область Утрималися
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Ні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Ні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (100% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Не голосували
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Не голосували
фракція Європейська солідарність (89% явки) 0 Так 0 Ні 20 Утрималися 4 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (93% явки) 1 Так 35 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Ні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Гнатенко Донецька область Ні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Ні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Ні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Ні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Лукашев Луганська область Ні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Ні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Ні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Ні
Федір Христенко Донецька область Ні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (91% явки) 211 Так 0 Ні 0 Утрималися 15 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ігор Васильковський Одеська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горобець Київська область Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Буймістер м. Київ Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Задорожній Сумська область Не голосували
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Марчук Хмельницька область Не голосували
Євген Пивоваров Харківська область Не голосували
Орест Саламаха Львівська область Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Швець м. Київ Не голосували
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Олег Воронько Кіровоградська область Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Анатолій Драбовський Вінницька область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Касай Полтавська область Відсутні
Сергій Колебошин Одеська область Відсутні
Олег Колєв Одеська область Відсутні
Дмитро Костюк Житомирська область Відсутні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Литвиненко Рівненська область Відсутні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Всього (91% явки) 246 Так 57 Ні 38 Утрималися 46 Не голосували