Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 184 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (88% явки) 9 Так 0 Ні 1 Утрималися 5 Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (64% явки) 6 Так 0 Ні 1 Утрималися 7 Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Позафракційні (67% явки) 6 Так 0 Ні 1 Утрималися 7 Не голосували
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Магера Донецька область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Вікторія Гриб Луганська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Руслан Требушкін Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
фракція Батьківщина (79% явки) 8 Так 0 Ні 2 Утрималися 9 Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Мейдич Вінницька область Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (90% явки) 5 Так 0 Ні 8 Утрималися 5 Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Піпа Львівська область Не голосували
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Рущишин Львівська область Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (89% явки) 15 Так 0 Ні 2 Утрималися 7 Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Не голосували
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (84% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 22 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (76% явки) 59 Так 5 Ні 56 Утрималися 69 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Андрій Богданець Тернопільська область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Олександр Горобець Київська область Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Грищук м. Київ Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Ні
Олег Колєв Одеська область Ні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Яременко м. Київ Ні
Олександр Аліксійчук Рівненська область Не голосували
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мар'яна Безугла м. Київ Не голосували
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Вагнєр Херсонська область Не голосували
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Галушко Київська область Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Грищенко Житомирська область Не голосували
Анатолій Драбовський Вінницька область Не голосували
Артем Дубнов м. Київ Не голосували
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Зуб Чернігівська область Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Камельчук Львівська область Не голосували
Геннадій Касай Запорізька область Не голосували
Костянтин Касай Полтавська область Не голосували
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ковальчук Рівненська область Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Копанчук Хмельницька область Не голосували
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Копитін Миколаївська область Не голосували
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Не голосували
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кузнєцов Луганська область Не голосували
Сергій Кузьміних Житомирська область Не голосували
Олександр Куницький Харківська область Не голосували
Сергій Литвиненко Рівненська область Не голосували
Олександр Літвінов Харківська область Не голосували
Георгій Мазурашу Чернівецька область Не голосували
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Не голосували
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Мурдій Кіровоградська область Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Негулевський Миколаївська область Не голосували
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Пасічний Миколаївська область Не голосували
Максим Пашковський Вінницька область Не голосували
Євген Пивоваров Харківська область Не голосували
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Пуртова м. Київ Не голосували
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Скічко Черкаська область Не голосували
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Стефанчук Хмельницька область Не голосували
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Тищенко м. Київ Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Юрченко м. Київ Не голосували
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Сергій Бунін Київська область Відсутні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Гайду Миколаївська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Відсутні
Богдан Кицак Житомирська область Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Красов Харківська область Відсутні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Мельник Запорізька область Відсутні
Олексій Мовчан Полтавська область Відсутні
Андрій Одарченко Харківська область Відсутні
Максим Перебийніс м. Київ Відсутні
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ткаченко Одеська область Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (78% явки) 123 Так 5 Ні 71 Утрималися 131 Не голосували