Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 112 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (94% явки) 13 Так 0 Ні 3 Утрималися 0 Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (91% явки) 5 Так 0 Ні 7 Утрималися 8 Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Анатолій Урбанський Одеська область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Позафракційні (83% явки) 8 Так 0 Ні 8 Утрималися 3 Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Яковенко Донецька область Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Вадим Новинський Донецька область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Магера Донецька область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
фракція Батьківщина (67% явки) 11 Так 0 Ні 3 Утрималися 2 Не голосували
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (80% явки) 0 Так 0 Ні 15 Утрималися 1 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Рущишин Львівська область Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (89% явки) 20 Так 0 Ні 1 Утрималися 3 Не голосували
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (93% явки) 7 Так 0 Ні 19 Утрималися 15 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Христенко Донецька область Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (93% явки) 49 Так 7 Ні 165 Утрималися 9 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Людмила Буймістер м. Київ Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Галушко Київська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Мовчан Полтавська область Не голосували
Максим Пашковський Вінницька область Не голосували
Анна Пуртова м. Київ Не голосували
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Трухін Дніпропетровська область Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Дмитрук Одеська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Олексій Леонов Одеська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (90% явки) 113 Так 7 Ні 221 Утрималися 41 Не голосували