Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 57 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (88% явки) 6 Так 0 Ні 3 Утрималися 6 Не голосували
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (86% явки) 8 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Позафракційні (73% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Требушкін Донецька область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
фракція Батьківщина (63% явки) 10 Так 0 Ні 2 Утрималися 3 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (70% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (81% явки) 15 Так 0 Ні 5 Утрималися 2 Не голосували
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (82% явки) 21 Так 0 Ні 1 Утрималися 14 Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Федір Христенко Донецька область Так
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
фракція Слуга народу (89% явки) 201 Так 0 Ні 1 Утрималися 18 Не голосували
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ігор Васильковський Одеська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Галушко Київська область Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Гузенко Сумська область Не голосували
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Іванов Херсонська область Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Георгій Мазурашу Чернівецька область Не голосували
Олексій Мовчан Полтавська область Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Негулевський Миколаївська область Не голосували
Андрій Одарченко Харківська область Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко Одеська область Не голосували
Степан Чернявський Одеська область Не голосували
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Ірина Борзова Вінницька область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Дмитрук Одеська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Олексій Леонов Одеська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Марчук Хмельницька область Відсутні
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (84% явки) 288 Так 0 Ні 12 Утрималися 57 Не голосували