Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 78 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (88% явки) 6 Так 0 Ні 2 Утрималися 7 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (86% явки) 5 Так 0 Ні 1 Утрималися 13 Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Віктор М'ялик Рівненська область Відсутні
Позафракційні (55% явки) 5 Так 0 Ні 5 Утрималися 2 Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (71% явки) 14 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (75% явки) 0 Так 0 Ні 13 Утрималися 2 Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Рущишин Львівська область Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 2 Так 0 Ні 21 Утрималися 2 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (80% явки) 3 Так 0 Ні 16 Утрималися 16 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (87% явки) 26 Так 2 Ні 160 Утрималися 27 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Олег Воронько Кіровоградська область Не голосували
Микола Галушко Київська область Не голосували
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ковальчук Рівненська область Не голосували
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Не голосували
Олексій Красов Харківська область Не голосували
Олексій Мовчан Полтавська область Не голосували
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Пуртова м. Київ Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Тищенко м. Київ Не голосували
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Степан Чернявський Одеська область Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (83% явки) 61 Так 2 Ні 219 Утрималися 71 Не голосували