Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 81 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (76% явки) 5 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (86% явки) 3 Так 0 Ні 0 Утрималися 16 Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Віктор М'ялик Рівненська область Відсутні
Позафракційні (64% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Сергій Магера Донецька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (67% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (60% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (80% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 17 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мороз Донецька область Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (68% явки) 126 Так 5 Ні 18 Утрималися 18 Не голосували
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Здебський Харківська область Ні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мар'яна Безугла м. Київ Не голосували
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Дирдін Миколаївська область Не голосували
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Не голосували
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Мовчан Полтавська область Не голосували
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Одарченко Харківська область Не голосували
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Гайду Миколаївська область Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Дмитрук Одеська область Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Заремський Чернівецька область Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Володимир Іванов Херсонська область Відсутні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Костянтин Касай Полтавська область Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Валерій Колюх Київська область Відсутні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Куницький Харківська область Відсутні
Сергій Литвиненко Рівненська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Відсутні
Дмитро Нальотов Полтавська область Відсутні
Ігор Негулевський Миколаївська область Відсутні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Орест Саламаха Львівська область Відсутні
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Олег Семінський Чернігівська область Відсутні
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Соха Запорізька область Відсутні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Відсутні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Відсутні
Степан Чернявський Одеська область Відсутні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Всього (71% явки) 204 Так 5 Ні 18 Утрималися 74 Не голосували