Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 171 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (100% явки) 7 Так 0 Ні 6 Утрималися 4 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
депутатська група За майбутнє (95% явки) 3 Так 0 Ні 13 Утрималися 5 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Віктор Бондар Хмельницька область Утрималися
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Ігор Колихаєв Херсонська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Сергій Мінько Запорізька область Утрималися
Анатолій Урбанський Одеська область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Позафракційні (77% явки) 4 Так 1 Ні 12 Утрималися 0 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Вадим Новинський Донецька область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рудик Черкаська область Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Муса Магомедов Донецька область Ні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Руслан Требушкін Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
фракція Батьківщина (92% явки) 14 Так 0 Ні 7 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (95% явки) 17 Так 0 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Ярослав Рущишин Львівська область Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 1 Так 0 Ні 19 Утрималися 3 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (84% явки) 5 Так 2 Ні 19 Утрималися 11 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Солод Донецька область Утрималися
Олександр Фельдман Харківська область Утрималися
Федір Христенко Донецька область Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Ні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (92% явки) 91 Так 11 Ні 113 Утрималися 14 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Богданець Тернопільська область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Олександр Горобець Київська область Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Швець м. Київ Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Герасименко Житомирська область Ні
Денис Герман Дніпропетровська область Ні
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Дубнов м. Київ Ні
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Ні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Васильковський Одеська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Красов Харківська область Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Максим Дирдін Миколаївська область Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Ігор Марчук Хмельницька область Відсутні
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Перебийніс м. Київ Відсутні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Соха Запорізька область Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Всього (91% явки) 142 Так 14 Ні 190 Утрималися 39 Не голосували