Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 120 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (94% явки) 14 Так 0 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (91% явки) 3 Так 0 Ні 6 Утрималися 11 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Віктор Бондар Хмельницька область Утрималися
Геннадій Вацак Вінницька область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Позафракційні (73% явки) 6 Так 1 Ні 7 Утрималися 2 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Олесь Довгий Кіровоградська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Сергій Рудик Черкаська область Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Антон Поляков Чернігівська область Ні
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Анна Скороход Київська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Руслан Требушкін Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
фракція Батьківщина (83% явки) 12 Так 0 Ні 5 Утрималися 3 Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (90% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Піпа Львівська область Не голосували
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 1 Так 0 Ні 21 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (91% явки) 0 Так 1 Ні 24 Утрималися 15 Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пономарьов Запорізька область Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (87% явки) 146 Так 0 Ні 43 Утрималися 27 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Васильковський Одеська область Не голосували
Олег Воронько Кіровоградська область Не голосували
Тетяна Грищенко Житомирська область Не голосували
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ковальчук Рівненська область Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Кузбит Кіровоградська область Не голосували
Сергій Кузьміних Житомирська область Не голосували
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Ляшенко Полтавська область Не голосували
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Павліш Херсонська область Не голосували
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Трухін Дніпропетровська область Не голосували
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Любов Шпак Черкаська область Не голосували
Сергій Штепа Запорізька область Не голосували
Олександр Юрченко м. Київ Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Ірина Борзова Вінницька область Відсутні
Сергій Бунін Київська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Костюк Житомирська область Відсутні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Марчук Хмельницька область Відсутні
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Перебийніс м. Київ Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ткаченко Одеська область Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (87% явки) 196 Так 2 Ні 107 Утрималися 64 Не голосували