Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 70 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (100% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
депутатська група За майбутнє (95% явки) 6 Так 1 Ні 11 Утрималися 3 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Віктор Бондар Хмельницька область Утрималися
Ярослав Дубневич Львівська область Утрималися
Ігор Колихаєв Херсонська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Сергій Мінько Запорізька область Утрималися
Анатолій Урбанський Одеська область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Ігор Гузь Волинська область Ні
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Позафракційні (64% явки) 8 Так 2 Ні 3 Утрималися 1 Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Скороход Київська область Утрималися
Євген Яковенко Донецька область Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Требушкін Донецька область Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Ні
Юлія Світлична Харківська область Ні
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
фракція Батьківщина (92% явки) 0 Так 2 Ні 20 Утрималися 0 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Мейдич Вінницька область Утрималися
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (90% явки) 0 Так 18 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Ні
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Васильченко Львівська область Ні
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Піпа Львівська область Ні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Ні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Рущишин Львівська область Ні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Ні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Ні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Ні
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 0 Так 19 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Гончаренко Одеська область Ні
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Ні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Ні
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Княжицький Львівська область Ні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Лопушанський Львівська область Ні
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Ні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Ні
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Ні
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Ні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Не голосували
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (84% явки) 0 Так 27 Ні 1 Утрималися 9 Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Гнатенко Донецька область Ні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Ні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Ні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Лукашев Луганська область Ні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Мороз Донецька область Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Пономарьов Запорізька область Ні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Ні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Солод Донецька область Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (86% явки) 176 Так 0 Ні 25 Утрималися 13 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Сергій Бунін Київська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ігор Васильковський Одеська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Василів Тернопільська область Не голосували
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Дмитрук Одеська область Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Ляшенко Полтавська область Не голосували
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Не голосували
Олексій Мовчан Полтавська область Не голосували
Роман Соха Запорізька область Не голосували
Ігор Фріс Івано-Франківська область Не голосували
Євгеній Шевченко Запорізька область Не голосували
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Відсутні
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Відсутні
Анатолій Драбовський Вінницька область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ковальчук Рівненська область Відсутні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Перебийніс м. Київ Відсутні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Всього (87% явки) 207 Так 69 Ні 60 Утрималися 30 Не голосували