Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 173 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (100% явки) 3 Так 2 Ні 11 Утрималися 1 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Валерій Лунченко Закарпатська область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Владіслав Поляк Закарпатська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Максим Єфімов Донецька область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Ні
Олександр Сухов Луганська область Ні
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
депутатська група За майбутнє (95% явки) 7 Так 4 Ні 4 Утрималися 6 Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Анатолій Урбанський Одеська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Ні
Ярослав Дубневич Львівська область Ні
Іван Чайківський Тернопільська область Ні
Антон Яценко Черкаська область Ні
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Позафракційні (68% явки) 5 Так 5 Ні 3 Утрималися 2 Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Руслан Требушкін Донецька область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Вікторія Гриб Луганська область Ні
Антон Поляков Чернігівська область Ні
Сергій Рудик Черкаська область Ні
Анна Скороход Київська область Ні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Ні
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
фракція Батьківщина (83% явки) 14 Так 0 Ні 1 Утрималися 5 Не голосували
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (90% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 24 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (82% явки) 7 Так 9 Ні 7 Утрималися 13 Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Ні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Лукашев Луганська область Ні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Мороз Донецька область Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Фельдман Харківська область Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (89% явки) 97 Так 39 Ні 64 Утрималися 20 Не голосували
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильковський Одеська область Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Грищук м. Київ Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Швець м. Київ Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Арсенюк Черкаська область Ні
Андрій Богданець Тернопільська область Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Ні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Воронько Кіровоградська область Ні
Денис Герман Дніпропетровська область Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Грищенко Житомирська область Ні
Максим Гузенко Сумська область Ні
Максим Дирдін Миколаївська область Ні
Олег Дунда Київська область Ні
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Ні
Юрій Камельчук Львівська область Ні
Костянтин Касай Полтавська область Ні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Колєв Одеська область Ні
Валерій Колюх Київська область Ні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Сергій Литвиненко Рівненська область Ні
Павло Мельник Запорізька область Ні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Павліш Херсонська область Ні
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Вячеслав Рубльов Волинська область Ні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ткаченко Одеська область Ні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Ні
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Зуб Чернігівська область Не голосували
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ковальов Херсонська область Не голосували
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Лис Чернівецька область Не голосували
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Не голосували
Євген Пивоваров Харківська область Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Фріс Івано-Франківська область Не голосували
Любов Шпак Черкаська область Не голосували
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Ірина Борзова Вінницька область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ковальчук Рівненська область Відсутні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Пашковський Вінницька область Відсутні
Максим Перебийніс м. Київ Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Степан Чернявський Одеська область Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Всього (88% явки) 175 Так 59 Ні 90 Утрималися 48 Не голосували