Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 83 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (100% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
депутатська група За майбутнє (91% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Позафракційні (64% явки) 3 Так 0 Ні 8 Утрималися 3 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рудик Черкаська область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Юлія Світлична Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Руслан Требушкін Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
фракція Батьківщина (83% явки) 17 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Олег Мейдич Вінницька область Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (85% явки) 0 Так 0 Ні 17 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Рущишин Львівська область Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (81% явки) 0 Так 0 Ні 17 Утрималися 5 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Не голосували
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (84% явки) 11 Так 3 Ні 12 Утрималися 11 Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пономарьов Запорізька область Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Солод Донецька область Ні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (93% явки) 11 Так 20 Ні 198 Утрималися 2 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Андрій Богданець Тернопільська область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Людмила Буймістер м. Київ Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Горенюк Одеська область Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Анатолій Драбовський Вінницька область Ні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Олег Колєв Одеська область Ні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Семінський Чернігівська область Ні
Микола Тищенко м. Київ Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Степан Чернявський Одеська область Ні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Ні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Чорноморов Миколаївська область Не голосували
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ковальчук Рівненська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Максим Перебийніс м. Київ Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Всього (89% явки) 68 Так 23 Ні 253 Утрималися 34 Не голосували