Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 89 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (100% явки) 2 Так 0 Ні 15 Утрималися 3 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Владіслав Поляк Закарпатська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
депутатська група За майбутнє (92% явки) 4 Так 0 Ні 14 Утрималися 4 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Віктор Бондар Хмельницька область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Сергій Мінько Запорізька область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Анна Скороход Київська область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Ігор Гузь Волинська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Позафракційні (71% явки) 4 Так 0 Ні 4 Утрималися 4 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Руслан Требушкін Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (83% явки) 7 Так 0 Ні 12 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
фракція Голос (79% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (96% явки) 23 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (84% явки) 0 Так 25 Ні 5 Утрималися 7 Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пономарьов Запорізька область Утрималися
Юрій Солод Донецька область Утрималися
Федір Христенко Донецька область Утрималися
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Гнатенко Донецька область Ні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Ні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Лукашев Луганська область Ні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Ні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Мороз Донецька область Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Ні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Ні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
фракція Слуга народу (94% явки) 19 Так 15 Ні 181 Утрималися 18 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Сергій Бунін Київська область Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Олег Дунда Київська область Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Максим Заремський Чернівецька область Ні
Олег Колєв Одеська область Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Любота Харківська область Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Пасічний Миколаївська область Ні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ткаченко Одеська область Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Борзова Вінницька область Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Павло Павліш Херсонська область Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Анатолій Драбовський Вінницька область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (91% явки) 73 Так 40 Ні 231 Утрималися 41 Не голосували