Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 78 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (85% явки) 1 Так 1 Ні 7 Утрималися 8 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Валерій Лунченко Закарпатська область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Так
Микола Бабенко Київська область Ні
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Олександр Сухов Луганська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (75% явки) 0 Так 0 Ні 11 Утрималися 7 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Віктор Бондар Хмельницька область Утрималися
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Ярослав Дубневич Львівська область Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Ігор Палиця Волинська область Утрималися
Анна Скороход Київська область Утрималися
Анатолій Урбанський Одеська область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Дмитро Лубінець Донецька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Позафракційні (71% явки) 1 Так 0 Ні 9 Утрималися 2 Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Утрималися
Олесь Довгий Кіровоградська область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Руслан Требушкін Донецька область Утрималися
Євген Яковенко Донецька область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Гриб Луганська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
фракція Батьківщина (75% явки) 0 Так 0 Ні 16 Утрималися 2 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
фракція Голос (58% явки) 0 Так 9 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Ні
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Рущишин Львівська область Ні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Відсутні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (74% явки) 0 Так 0 Ні 17 Утрималися 3 Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (75% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 20 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Лукашев Луганська область Відсутні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (86% явки) 19 Так 1 Ні 175 Утрималися 19 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Людмила Буймістер м. Київ Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Галушко Київська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Кінзбурська Харківська область Не голосували
Олена Копанчук Хмельницька область Не голосували
Михайло Лаба Закарпатська область Не голосували
Олена Лис Чернівецька область Не голосували
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Не голосували
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Мовчан Полтавська область Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Не голосували
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Любов Шпак Черкаська область Не голосували
Сергій Штепа Запорізька область Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Васильєв Сумська область Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Грищенко Житомирська область Відсутні
Максим Гузенко Сумська область Відсутні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Олександр Ковальчук Рівненська область Відсутні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Красов Харківська область Відсутні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Литвиненко Рівненська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (81% явки) 34 Так 11 Ні 235 Утрималися 63 Не голосували