Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 83 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (85% явки) 8 Так 0 Ні 8 Утрималися 1 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Утрималися
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Роберт Горват Закарпатська область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (71% явки) 8 Так 0 Ні 2 Утрималися 7 Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Віктор М'ялик Рівненська область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Позафракційні (61% явки) 4 Так 0 Ні 5 Утрималися 2 Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Вадим Новинський Донецька область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Вікторія Гриб Луганська область Не голосували
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
Руслан Требушкін Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
фракція Батьківщина (67% явки) 13 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (79% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
фракція Європейська солідарність (89% явки) 22 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (84% явки) 0 Так 5 Ні 14 Утрималися 18 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Мороз Донецька область Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
фракція Слуга народу (87% явки) 28 Так 4 Ні 171 Утрималися 12 Не голосували
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Андрій Богданець Тернопільська область Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Галушко Київська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горобець Київська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Денис Герман Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Ляшенко Полтавська область Не голосували
Олексій Мовчан Полтавська область Не голосували
Дмитро Нальотов Полтавська область Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Трухін Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Євгеній Шевченко Запорізька область Не голосували
Любов Шпак Черкаська область Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Відсутні
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Задорожній Сумська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Сергій Колебошин Одеська область Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Олексій Кузнєцов Луганська область Відсутні
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Мезенцева Харківська область Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Орест Саламаха Львівська область Відсутні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Степан Чернявський Одеська область Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Олександр Юрченко м. Київ Відсутні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (83% явки) 98 Так 9 Ні 201 Утрималися 44 Не голосували