Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 146 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (70% явки) 10 Так 0 Ні 2 Утрималися 2 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Микола Люшняк Тернопільська область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (71% явки) 4 Так 0 Ні 5 Утрималися 8 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Сергій Рудик Черкаська область Утрималися
Антон Яценко Черкаська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Іван Чайківський Тернопільська область Відсутні
Позафракційні (67% явки) 6 Так 1 Ні 3 Утрималися 2 Не голосували
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Вадим Новинський Донецька область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Руслан Требушкін Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Олександр Юрченко м. Київ Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (63% явки) 3 Так 0 Ні 11 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Мейдич Вінницька область Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (80% явки) 0 Так 0 Ні 16 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 0 Так 0 Ні 24 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (93% явки) 29 Так 0 Ні 3 Утрималися 9 Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мороз Донецька область Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Солод Донецька область Так
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Фельдман Харківська область Так
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
фракція Слуга народу (81% явки) 89 Так 8 Ні 88 Утрималися 14 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Микола Галушко Київська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Березін Полтавська область Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Колєв Одеська область Ні
Дмитро Костюк Житомирська область Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дануца Кіровоградська область Не голосували
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Не голосували
Дмитро Нальотов Полтавська область Не голосували
Андрій Одарченко Харківська область Не голосували
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Відсутні
Олег Арсенюк Черкаська область Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Бунін Київська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Герман Дніпропетровська область Відсутні
Максим Дирдін Миколаївська область Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Здебський Харківська область Відсутні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Олександр Ковальчук Рівненська область Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Відсутні
Олексій Кузнєцов Луганська область Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Олександр Літвінов Харківська область Відсутні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Олексій Мовчан Полтавська область Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Рябуха Сумська область Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (80% явки) 141 Так 9 Ні 152 Утрималися 37 Не голосували