Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 100 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (70% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Микола Люшняк Тернопільська область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (58% явки) 5 Так 0 Ні 3 Утрималися 6 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Сергій Рудик Черкаська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Дмитро Лубінець Донецька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Іван Чайківський Тернопільська область Відсутні
Позафракційні (61% явки) 8 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Магера Донецька область Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Вадим Новинський Донецька область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Требушкін Донецька область Так
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Олександр Юрченко м. Київ Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (67% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (75% явки) 0 Так 2 Ні 11 Утрималися 2 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 0 Так 0 Ні 22 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (98% явки) 40 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мороз Донецька область Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Солод Донецька область Так
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Фельдман Харківська область Так
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Відсутні
фракція Слуга народу (80% явки) 72 Так 1 Ні 120 Утрималися 5 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Людмила Буймістер м. Київ Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Микола Галушко Київська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Куницький Харківська область Не голосували
Марія Мезенцева Харківська область Не голосували
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Бунін Київська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Герман Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Дирдін Миколаївська область Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Здебський Харківська область Відсутні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Олександр Ковальчук Рівненська область Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Відсутні
Олексій Кузнєцов Луганська область Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Олександр Літвінов Харківська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Олексій Мовчан Полтавська область Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Тетяна Рябуха Сумська область Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (79% явки) 154 Так 3 Ні 157 Утрималися 22 Не голосували