Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 66 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (70% явки) 0 Так 0 Ні 14 Утрималися 0 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Максим Єфімов Донецька область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Валерій Лунченко Закарпатська область Утрималися
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Микола Люшняк Тернопільська область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (58% явки) 0 Так 0 Ні 7 Утрималися 7 Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Сергій Рудик Черкаська область Утрималися
Анна Скороход Київська область Утрималися
Анатолій Урбанський Одеська область Утрималися
Антон Яценко Черкаська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Дмитро Лубінець Донецька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Іван Чайківський Тернопільська область Відсутні
Позафракційні (67% явки) 3 Так 1 Ні 6 Утрималися 2 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Вадим Новинський Донецька область Утрималися
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Руслан Требушкін Донецька область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Муса Магомедов Донецька область Ні
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Олександр Юрченко м. Київ Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (67% явки) 14 Так 0 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (75% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 22 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (98% явки) 2 Так 0 Ні 38 Утрималися 3 Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Солод Донецька область Утрималися
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Фельдман Харківська область Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Відсутні
фракція Слуга народу (81% явки) 43 Так 3 Ні 151 Утрималися 2 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Олександр Горобець Київська область Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Скічко Черкаська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Галушко Київська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Куницький Харківська область Не голосували
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Бунін Київська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Герман Дніпропетровська область Відсутні
Максим Дирдін Миколаївська область Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Відсутні
Юрій Здебський Харківська область Відсутні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Олександр Ковальчук Рівненська область Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Відсутні
Олексій Кузнєцов Луганська область Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Олександр Літвінов Харківська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Олексій Мовчан Полтавська область Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Тетяна Рябуха Сумська область Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (80% явки) 97 Так 4 Ні 217 Утрималися 20 Не голосували