Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 79 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (85% явки) 0 Так 4 Ні 12 Утрималися 1 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Владіслав Поляк Закарпатська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Ні
Андрій Кіт Львівська область Ні
Валерій Лунченко Закарпатська область Ні
Олександр Сухов Луганська область Ні
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (78% явки) 0 Так 9 Ні 3 Утрималися 6 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Анатолій Урбанський Одеська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Ні
Ярослав Дубневич Львівська область Ні
Дмитро Лубінець Донецька область Ні
Віктор М'ялик Рівненська область Ні
Сергій Мінько Запорізька область Ні
Ігор Молоток Сумська область Ні
Анна Скороход Київська область Ні
Іван Чайківський Тернопільська область Ні
Петро Юрчишин Вінницька область Ні
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Ігор Колихаєв Херсонська область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Позафракційні (79% явки) 4 Так 0 Ні 4 Утрималися 7 Не голосували
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Шенцев Харківська область Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Євген Яковенко Донецька область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Гриб Луганська область Не голосували
Сергій Магера Донецька область Не голосували
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Оксана Савчук Івано-Франківська область Не голосували
Юлія Світлична Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (38% явки) 6 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (70% явки) 10 Так 0 Ні 1 Утрималися 3 Не голосували
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (41% явки) 6 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Гончаренко Одеська область Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький Львівська область Відсутні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (77% явки) 0 Так 22 Ні 2 Утрималися 10 Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Гнатенко Донецька область Ні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Ні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Ні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Лукашев Луганська область Ні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Ні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Мороз Донецька область Ні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Ні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
фракція Слуга народу (82% явки) 169 Так 1 Ні 15 Утрималися 17 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Анатолій Гунько Чернігівська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Анастасія Ляшенко Полтавська область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Ні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Боблях Полтавська область Не голосували
Владислав Бородін Дніпропетровська область Не голосували
Сергій Бунін Київська область Не голосували
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дануца Кіровоградська область Не голосували
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Леонов Одеська область Не голосували
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Орест Саламаха Львівська область Не голосували
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Чорноморов Миколаївська область Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Яцик Запорізька область Не голосували
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Олександр Гайду Миколаївська область Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Денис Герман Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Відсутні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Іванов Херсонська область Відсутні
Костянтин Касай Полтавська область Відсутні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Одарченко Харківська область Відсутні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Олександр Скічко Черкаська область Відсутні
Роман Соха Запорізька область Відсутні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (76% явки) 195 Так 36 Ні 38 Утрималися 51 Не голосували