Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 123 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (85% явки) 11 Так 1 Ні 3 Утрималися 2 Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Ні
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (87% явки) 11 Так 0 Ні 1 Утрималися 8 Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Позафракційні (63% явки) 8 Так 0 Ні 1 Утрималися 3 Не голосували
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Магера Донецька область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Олександр Юрченко м. Київ Відсутні
фракція Батьківщина (71% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (85% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 22 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (77% явки) 2 Так 1 Ні 16 Утрималися 15 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (87% явки) 131 Так 4 Ні 71 Утрималися 8 Не голосували
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Сергій Бунін Київська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Микола Галушко Київська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Василів Тернопільська область Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Олексій Мовчан Полтавська область Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горенюк Одеська область Не голосували
Анатолій Гунько Чернігівська область Не голосували
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Степан Чернявський Одеська область Не голосували
Богдан Яременко м. Київ Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Іванов Херсонська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Костянтин Касай Полтавська область Відсутні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Георгій Мазурашу Чернівецька область Відсутні
Ігор Марчук Хмельницька область Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Скічко Черкаська область Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Всього (84% явки) 217 Так 6 Ні 92 Утрималися 39 Не голосували