Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 53 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (85% явки) 12 Так 0 Ні 3 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (87% явки) 11 Так 0 Ні 1 Утрималися 8 Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Позафракційні (63% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Сергій Магера Донецька область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Олександр Юрченко м. Київ Відсутні
фракція Батьківщина (63% явки) 13 Так 0 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (85% явки) 15 Так 0 Ні 2 Утрималися 0 Не голосували
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (77% явки) 0 Так 0 Ні 19 Утрималися 15 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (88% явки) 201 Так 0 Ні 10 Утрималися 5 Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ігор Негулевський Миколаївська область Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Сергій Бунін Київська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Галушко Київська область Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Анатолій Гунько Чернігівська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Анастасія Ляшенко Полтавська область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Іванов Херсонська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Костянтин Касай Полтавська область Відсутні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Георгій Мазурашу Чернівецька область Відсутні
Ігор Марчук Хмельницька область Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Скічко Черкаська область Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Всього (84% явки) 282 Так 0 Ні 36 Утрималися 36 Не голосували