Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 25 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (95% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Борис Приходько Чернігівська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (64% явки) 7 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Іван Чайківський Тернопільська область Відсутні
Позафракційні (63% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Магера Донецька область Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (63% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (60% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (78% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (0,0% явки) Відсутні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Гнатенко Донецька область Відсутні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Лукашев Луганська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Мороз Донецька область Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (88% явки) 205 Так 0 Ні 0 Утрималися 10 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горобець Київська область Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Тетяна Скрипка Сумська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Людмила Буймістер м. Київ Не голосували
Ігор Васильковський Одеська область Не голосували
Артем Дубнов м. Київ Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Гунько Чернігівська область Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Анатолій Драбовський Вінницька область Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Володимир Іванов Херсонська область Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Олександр Куницький Харківська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Дмитро Нальотов Полтавська область Відсутні
Андрій Одарченко Харківська область Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (73% явки) 276 Так 0 Ні 0 Утрималися 32 Не голосували