Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 123 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (80% явки) 4 Так 0 Ні 7 Утрималися 5 Не голосували
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (68% явки) 6 Так 0 Ні 2 Утрималися 7 Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Іван Чайківський Тернопільська область Відсутні
Позафракційні (58% явки) 8 Так 0 Ні 3 Утрималися 0 Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Магера Донецька область Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
фракція Батьківщина (75% явки) 11 Так 1 Ні 2 Утрималися 4 Не голосували
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (75% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (81% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (0,0% явки) Відсутні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Гнатенко Донецька область Відсутні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Лукашев Луганська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Мороз Донецька область Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (91% явки) 133 Так 2 Ні 76 Утрималися 11 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горобець Київська область Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Микола Галушко Київська область Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Анатолій Гунько Чернігівська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Анастасія Ляшенко Полтавська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Богданець Тернопільська область Не голосували
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Мовчан Полтавська область Не голосували
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вячеслав Рубльов Волинська область Не голосували
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Сергій Бунін Київська область Відсутні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Відсутні
Андрій Одарченко Харківська область Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (76% явки) 192 Так 3 Ні 90 Утрималися 34 Не голосували