Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 53 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (80% явки) 8 Так 0 Ні 1 Утрималися 7 Не голосували
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (50% явки) 6 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Петро Юрчишин Вінницька область Відсутні
Позафракційні (63% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Магера Донецька область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (50% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (65% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 20 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (82% явки) 5 Так 0 Ні 11 Утрималися 20 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (78% явки) 175 Так 0 Ні 5 Утрималися 11 Не голосували
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Анатолій Гунько Чернігівська область Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Артем Дубнов м. Київ Не голосували
Валерій Зуб Чернігівська область Не голосували
Олександр Ковальчук Рівненська область Не голосували
Анастасія Ляшенко Полтавська область Не голосували
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Не голосували
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Тищенко м. Київ Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Любов Шпак Черкаська область Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Арсенюк Черкаська область Відсутні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Артем Дмитрук Одеська область Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Одарченко Харківська область Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (75% явки) 246 Так 0 Ні 17 Утрималися 51 Не голосували