Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 51 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (80% явки) 13 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Микола Люшняк Тернопільська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (73% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (65% явки) 8 Так 0 Ні 2 Утрималися 3 Не голосували
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Андрій Аксьонов Донецька область Так
Вікторія Гриб Луганська область Так
Олександр Дубінський Київська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Не голосували
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Юрченко м. Київ Відсутні
фракція Батьківщина (56% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (90% явки) 0 Так 0 Ні 16 Утрималися 2 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Рущишин Львівська область Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (78% явки) 0 Так 0 Ні 19 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Гончаренко Одеська область Відсутні
Микола Княжицький Львівська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (75% явки) 17 Так 0 Ні 0 Утрималися 16 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
фракція Слуга народу (85% явки) 193 Так 0 Ні 3 Утрималися 11 Не голосували
Людмила Буймістер м. Київ Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Галушко Київська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Володимир Гевко Тернопільська область Не голосували
Микола Задорожній Сумська область Не голосували
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Не голосували
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Бунін Київська область Відсутні
Ігор Василів Тернопільська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Грищенко Житомирська область Відсутні
Роман Грищук м. Київ Відсутні
Анатолій Гунько Чернігівська область Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Іванов Херсонська область Відсутні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Всього (80% явки) 252 Так 0 Ні 41 Утрималися 45 Не голосували