Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 120 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (95% явки) 0 Так 7 Ні 7 Утрималися 5 Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Валерій Лунченко Закарпатська область Утрималися
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Ні
Микола Бабенко Київська область Ні
Павло Бакунець Львівська область Ні
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Ні
Олег Кулініч Полтавська область Ні
Микола Люшняк Тернопільська область Ні
Владіслав Поляк Закарпатська область Ні
Лариса Білозір Вінницька область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (45% явки) 1 Так 6 Ні 2 Утрималися 1 Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Так
Тарас Батенко Львівська область Ні
Ігор Гузь Волинська область Ні
Ірина Констанкевич Волинська область Ні
Ігор Молоток Сумська область Ні
Сергій Рудик Черкаська область Ні
Іван Чайківський Тернопільська область Ні
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Віктор М'ялик Рівненська область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Анатолій Урбанський Одеська область Відсутні
Позафракційні (35% явки) 1 Так 2 Ні 2 Утрималися 2 Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Ні
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Аксьонов Донецька область Відсутні
Вікторія Гриб Луганська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Магера Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (48% явки) 0 Так 7 Ні 1 Утрималися 4 Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Ні
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
фракція Голос (50% явки) 0 Так 8 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Піпа Львівська область Ні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Рущишин Львівська область Ні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Васильченко Львівська область Відсутні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (70% явки) 0 Так 18 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Ні
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Ні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Ні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Ні
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Княжицький Львівська область Ні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Ні
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Ні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Ні
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (0,0% явки) Відсутні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Гнатенко Донецька область Відсутні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Лукашев Луганська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Мороз Донецька область Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (91% явки) 40 Так 40 Ні 114 Утрималися 28 Не голосували
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Мар'яна Безугла м. Київ Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Галушко Київська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Анатолій Гунько Чернігівська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Рябуха Сумська область Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Сергій Швець м. Київ Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Олександр Аліксійчук Рівненська область Ні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Ні
Ігор Василів Тернопільська область Ні
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Ні
Володимир Гевко Тернопільська область Ні
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Роман Грищук м. Київ Ні
Дмитро Гурін м. Київ Ні
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Ні
Богдан Кицак Житомирська область Ні
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ковальчук Рівненська область Ні
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Костюк Житомирська область Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Ні
Сергій Литвиненко Рівненська область Ні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Ні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Ні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Пашковський Вінницька область Ні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Ні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Вячеслав Рубльов Волинська область Ні
Орест Саламаха Львівська область Ні
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Ні
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Ні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Богданець Тернопільська область Не голосували
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Дирдін Миколаївська область Не голосували
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Забуранна м. Київ Не голосували
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Валерій Колюх Київська область Не голосували
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Лис Чернівецька область Не голосували
Ігор Марчук Хмельницька область Не голосували
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Мовчан Полтавська область Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Олександр Пасічний Миколаївська область Не голосували
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Фріс Івано-Франківська область Не голосували
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Не голосували
Любов Шпак Черкаська область Не голосували
Сергій Штепа Запорізька область Не голосували
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (71% явки) 42 Так 88 Ні 126 Утрималися 43 Не голосували