Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 123 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (80% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
Борис Приходько Чернігівська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (68% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Петро Юрчишин Вінницька область Відсутні
Позафракційні (60% явки) 10 Так 0 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Магера Донецька область Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Аксьонов Донецька область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (56% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (90% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (78% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (70% явки) 18 Так 0 Ні 0 Утрималися 13 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Солод Донецька область Так
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
фракція Слуга народу (91% явки) 121 Так 4 Ні 82 Утрималися 14 Не голосували
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Герман Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Горобець Київська область Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Анатолій Гунько Чернігівська область Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Павліш Херсонська область Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Микола Галушко Київська область Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Олег Арсенюк Черкаська область Ні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Микола Тищенко м. Київ Ні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Богданець Тернопільська область Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Артем Дмитрук Одеська область Не голосували
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Не голосували
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Не голосували
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Северин Дніпропетровська область Не голосували
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Трухін Дніпропетровська область Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (83% явки) 225 Так 4 Ні 83 Утрималися 36 Не голосували