Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 33 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (25% явки) 3 Так 0 Ні 2 Утрималися 0 Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Павло Бакунець Львівська область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Роберт Горват Закарпатська область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Валерій Лунченко Закарпатська область Відсутні
Микола Люшняк Тернопільська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
Олександр Сухов Луганська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (23% явки) 5 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Тарас Батенко Львівська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Ірина Констанкевич Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Віктор М'ялик Рівненська область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Анатолій Урбанський Одеська область Відсутні
Іван Чайківський Тернопільська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Петро Юрчишин Вінницька область Відсутні
Позафракційні (20% явки) 1 Так 1 Ні 2 Утрималися 0 Не голосували
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Олександр Юрченко м. Київ Ні
Андрій Аксьонов Донецька область Відсутні
Вікторія Гриб Луганська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Магера Донецька область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (40% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
фракція Голос (20% явки) 0 Так 3 Ні 1 Утрималися 0 Не голосували
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Ні
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Васильченко Львівська область Відсутні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (56% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Не голосували
Микола Княжицький Львівська область Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Гончаренко Одеська область Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (0,0% явки) Відсутні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Гнатенко Донецька область Відсутні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Лукашев Луганська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Мороз Донецька область Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (29% явки) 1 Так 46 Ні 18 Утрималися 5 Не голосували
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Так
Олег Арсенюк Черкаська область Ні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Бакумов Харківська область Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бунін Київська область Ні
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Воронько Кіровоградська область Ні
Микола Галушко Київська область Ні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Ні
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Дирдін Миколаївська область Ні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Заремський Чернівецька область Ні
Юрій Здебський Харківська область Ні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Копитін Миколаївська область Ні
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Костюк Житомирська область Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кузнєцов Луганська область Ні
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Любота Харківська область Ні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Ні
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Ні
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Ні
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Ні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Ні
Євген Пивоваров Харківська область Ні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Соха Запорізька область Ні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Ні
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Богдан Яременко м. Київ Ні
Дмитро Гурін м. Київ Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Негулевський Миколаївська область Не голосували
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мар'яна Безугла м. Київ Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Ганна Бондар м. Київ Відсутні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Борзова Вінницька область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Ігор Василів Тернопільська область Відсутні
Ігор Васильєв Сумська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Гайду Миколаївська область Відсутні
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Гевко Тернопільська область Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Денис Герман Дніпропетровська область Відсутні
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Грищенко Житомирська область Відсутні
Роман Грищук м. Київ Відсутні
Максим Гузенко Сумська область Відсутні
Анатолій Гунько Чернігівська область Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Відсутні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Дмитрук Одеська область Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Відсутні
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Задорожній Сумська область Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Відсутні
Валерій Зуб Чернігівська область Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Володимир Іванов Херсонська область Відсутні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Камельчук Львівська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Костянтин Касай Полтавська область Відсутні
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Відсутні
Богдан Кицак Житомирська область Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Олександр Ковальчук Рівненська область Відсутні
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Колебошин Одеська область Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Красов Харківська область Відсутні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Лаба Закарпатська область Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Сергій Литвиненко Рівненська область Відсутні
Олександр Літвінов Харківська область Відсутні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Георгій Мазурашу Чернівецька область Відсутні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Марчук Хмельницька область Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Марія Мезенцева Харківська область Відсутні
Павло Мельник Запорізька область Відсутні
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Мовчан Полтавська область Відсутні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Відсутні
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Дмитро Нальотов Полтавська область Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марина Нікітіна Запорізька область Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Одарченко Харківська область Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Пашковський Вінницька область Відсутні
Максим Перебийніс м. Київ Відсутні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Рябуха Сумська область Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Орест Саламаха Львівська область Відсутні
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Олег Семінський Чернігівська область Відсутні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ткаченко Одеська область Відсутні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Степан Чернявський Одеська область Відсутні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Відсутні
Артем Чорноморов Миколаївська область Відсутні
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Сергій Штепа Запорізька область Відсутні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Яцик Запорізька область Відсутні
Всього (27% явки) 31 Так 50 Ні 23 Утрималися 9 Не голосували