Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 124 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (60% явки) 1 Так 1 Ні 7 Утрималися 3 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Ні
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Павло Бакунець Львівська область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Роберт Горват Закарпатська область Відсутні
Валерій Лунченко Закарпатська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
Олександр Сухов Луганська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (45% явки) 0 Так 0 Ні 4 Утрималися 6 Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Анна Скороход Київська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Анатолій Урбанський Одеська область Відсутні
Іван Чайківський Тернопільська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Петро Юрчишин Вінницька область Відсутні
Позафракційні (60% явки) 1 Так 4 Ні 4 Утрималися 3 Не голосували
Андрій Аксьонов Донецька область Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Магера Донецька область Ні
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Ні
Євгеній Шевченко Запорізька область Ні
Олександр Юрченко м. Київ Ні
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (52% явки) 0 Так 2 Ні 5 Утрималися 6 Не голосували
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
фракція Голос (85% явки) 3 Так 0 Ні 7 Утрималися 7 Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Піпа Львівська область Не голосували
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (89% явки) 15 Так 0 Ні 5 Утрималися 4 Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький Львівська область Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (70% явки) 0 Так 1 Ні 14 Утрималися 16 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
фракція Слуга народу (89% явки) 1 Так 132 Ні 57 Утрималися 26 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Людмила Буймістер м. Київ Утрималися
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Сергій Нагорняк Черкаська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Тетяна Скрипка Сумська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Антон Швачко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Аліксійчук Рівненська область Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Арсенюк Черкаська область Ні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Бакумов Харківська область Ні
Мар'яна Безугла м. Київ Ні
Максим Березін Полтавська область Ні
Андрій Боблях Полтавська область Ні
Андрій Богданець Тернопільська область Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Борзова Вінницька область Ні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бунін Київська область Ні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Ні
Ігор Васильєв Сумська область Ні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Ні
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Ні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Гайду Миколаївська область Ні
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Гевко Тернопільська область Ні
Ігор Герасименко Житомирська область Ні
Денис Герман Дніпропетровська область Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Грищенко Житомирська область Ні
Максим Гузенко Сумська область Ні
Анатолій Гунько Чернігівська область Ні
Олександр Дануца Кіровоградська область Ні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Ні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Драбовський Вінницька область Ні
Леся Забуранна м. Київ Ні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Ні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Задорожній Сумська область Ні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Ні
Юрій Здебський Харківська область Ні
Валерій Зуб Чернігівська область Ні
Максим Зуєв Чернігівська область Ні
Володимир Іванов Херсонська область Ні
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Ні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Ні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ковальчук Рівненська область Ні
Сергій Колебошин Одеська область Ні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Колюх Київська область Ні
Олена Копанчук Хмельницька область Ні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Копитін Миколаївська область Ні
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Ні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Красов Харківська область Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Ні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кузнєцов Луганська область Ні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Куницький Харківська область Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Сергій Литвиненко Рівненська область Ні
Олександр Літвінов Харківська область Ні
Дмитро Любота Харківська область Ні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Ні
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Ні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Ні
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Ні
Дмитро Микиша Харківська область Ні
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Ні
Марина Нікітіна Запорізька область Ні
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Одарченко Харківська область Ні
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Павліш Херсонська область Ні
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Пашковський Вінницька область Ні
Максим Перебийніс м. Київ Ні
Євген Пивоваров Харківська область Ні
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Ні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Ні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Семінський Чернігівська область Ні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Стефанчук Хмельницька область Ні
Андрій Стріхарський Черкаська область Ні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Ні
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Ні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Ні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Ні
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Гурін м. Київ Не голосували
Максим Дирдін Миколаївська область Не голосували
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Камельчук Львівська область Не голосували
Костянтин Касай Полтавська область Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Лис Чернівецька область Не голосували
Ігор Марчук Хмельницька область Не голосували
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Мельник Запорізька область Не голосували
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Пуртова м. Київ Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко Одеська область Не голосували
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Не голосували
Богдан Яременко м. Київ Не голосували
Юлія Яцик Запорізька область Не голосували
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Богдан Кицак Житомирська область Відсутні
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Костюк Житомирська область Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Георгій Мазурашу Чернівецька область Відсутні
Марія Мезенцева Харківська область Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пасічний Миколаївська область Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Орест Саламаха Львівська область Відсутні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Чорноморов Миколаївська область Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (79% явки) 21 Так 140 Ні 103 Утрималися 71 Не голосували