Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 33 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (65% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
Валерій Лунченко Закарпатська область Відсутні
Борис Приходько Чернігівська область Відсутні
Олександр Сухов Луганська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (77% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Позафракційні (30% явки) 6 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Андрій Аксьонов Донецька область Так
Олександр Дубінський Київська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Гриб Луганська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Магера Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Юрченко м. Київ Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (68% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (45% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Відсутні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (81% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (45% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мороз Донецька область Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (25% явки) 49 Так 0 Ні 1 Утрималися 11 Не голосували
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дануца Кіровоградська область Не голосували
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Арсенюк Черкаська область Відсутні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мар'яна Безугла м. Київ Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Ганна Бондар м. Київ Відсутні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Борзова Вінницька область Відсутні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Бунін Київська область Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Ігор Василів Тернопільська область Відсутні
Ігор Васильєв Сумська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Воронько Кіровоградська область Відсутні
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Володимир Гевко Тернопільська область Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Денис Герман Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Грищенко Житомирська область Відсутні
Роман Грищук м. Київ Відсутні
Максим Гузенко Сумська область Відсутні
Анатолій Гунько Чернігівська область Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Дмитрук Одеська область Відсутні
Анатолій Драбовський Вінницька область Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Задорожній Сумська область Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Зуб Чернігівська область Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Володимир Іванов Херсонська область Відсутні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Камельчук Львівська область Відсутні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Костянтин Касай Полтавська область Відсутні
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Колебошин Одеська область Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Колюх Київська область Відсутні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Красов Харківська область Відсутні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Відсутні
Олексій Кузнєцов Луганська область Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Куницький Харківська область Відсутні
Михайло Лаба Закарпатська область Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Сергій Литвиненко Рівненська область Відсутні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Любота Харківська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Марчук Хмельницька область Відсутні
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Мезенцева Харківська область Відсутні
Павло Мельник Запорізька область Відсутні
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Олексій Мовчан Полтавська область Відсутні
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Відсутні
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Дмитро Нальотов Полтавська область Відсутні
Ігор Негулевський Миколаївська область Відсутні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Марина Нікітіна Запорізька область Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Одарченко Харківська область Відсутні
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пасічний Миколаївська область Відсутні
Максим Пашковський Вінницька область Відсутні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Пивоваров Харківська область Відсутні
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Орест Саламаха Львівська область Відсутні
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Олег Семінський Чернігівська область Відсутні
Тетяна Скрипка Сумська область Відсутні
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Соха Запорізька область Відсутні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Олександр Ткаченко Одеська область Відсутні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Степан Чернявський Одеська область Відсутні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Відсутні
Антон Швачко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Сергій Штепа Запорізька область Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Яцик Запорізька область Відсутні
Всього (39% явки) 132 Так 0 Ні 1 Утрималися 32 Не голосували